Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy bukó lesz ez a politika...

Nagy bukó lesz ez a politika " hogy nem szólal meg " a Fidesz számára?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag lefekszenek az MSZP nek mint egy rossz szutyok!


Persze én nem bánom mert a Jobbiknak is meg lesz a maga haszna belőle! Kemény % ok!


2010. jan. 12. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

A Fidesznek az lenne a bukó, ha megszólalna. Idáig sikerült egy olyan hangulatot keltenie, hogy a kormány mindent elk.rt, tönkretette az országot, de majd jönnek ők, és újjáépítik a romokból. Arról egy szót sem szólt, hogy hogyan, de úgy látszik, az emberek 70%-át ez nem is érdekelte. Most pedig elméletileg a konkrétumokról kellene beszélnie. Szivárognak is ki bizonyos megjegyzések, elszólások a kettős állampolgárságról, a nyugdíjrendszerről, de láthatóan kerülik a vitát. Az MSZP pedig túl balfék ahhoz, hogy kiprovokálja belőlük az álláspontjukat.


Szerintem a Jobbik már telítődött. Elérte azt a pontot, ahol már úgyszintén bölcsebb a hallgatás. A programjukon tuti sok smink lesz :)

2010. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Közgazdászaik kifelé beszélnek olykor, tán tudatos?
2010. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Még szerencse hogy szerinted!

Most indul a Jobbik kampánya , és nem a szégyenlősség fogja jellemezni.

Nincs mit titkolnia, és ezt ki is használja.

16 a után átfogó kampánykörút az egész országban, és minden Jobbikos megmozdul mind a 700 szervezetben. Oda lesz verve az MSZP nek és a Fidesznek is!

25% legalább, és akkor nem túlzok, főleg mivel a rasszistázást sem eszik már az emberek, főleg vidéken. Az az, nem lehet szélsőségről beszélni már lassan csak az ilyen portálokon!


Még az is lehet hogy a Jobbik fogja szóra bírni a Fideszt és nem az MSZP!

2010. jan. 12. 00:44
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

A jobbik a vesztesek nyugalmával ígérgethet. Mivel nem fogja megnyerni a választást, nem lesz lehetősége végrehajtani az ígéreteket.

Mindig is így volt a politikában. A kicsik ígérték a legnagyobbat.

Egyébként ha nem b*szogatnának a kereszténységgel, akkor még egyet is értenék velük néhány kérdésben. De ne kelljen már kötelezően templomba meg hittanra járni.

2010. jan. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Én vidéken élek.És itt bizony nem szimpatikus a Jobbik.És mindenki tudja,hogy rasszisták.Amiért odamondogatnak,még nem fognak rájuk szavazni.Inkább a normális szavazók számára elrettentő lesz az erőszakosságuk.A programjukról pedig jobb nem beszélni.
2010. jan. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Nézőpont kérdése,én is vidéki vagyok és szimpatikusan nyíltan beszélnek.Arról meg egész nap lehetne vitázni ami Magyarországon van az rasszizmus vagy rossz tapasztalat.Kormányozni biztos nem fog a jobbik de remélem bejut olyan létszámmal,hogy esélye legyen a fontosabb pontjait érvényre juttatni,és nem felejtik el miért is kerültek be.egy volt fidesz szavazó.29\F
2010. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

lehet h a jobbik elcsábít pár szavazót, de azért ne legyenek illúzióid.. a fidesz megpróbál mindenkit összegyűjteni... a jobbik egy-két megszólalása pedíg igen lekorlátozza a jelentkezni vágyók számát.. a 25%szerintem álom.. de kiváncsi leszek. :)


amugy ha abba gondolsz bele... egy csomó olyan ember van, aki az mszp-re fog szavazni, merthogy ők kezelik aválságot stb... és akik bizonytalanok, lehet h azt veszik le ebből, ha a fidesz nem akar megszólalni, hogy nolám, ők nemtudnák megcsinálni, akkor vagy teljesen mást választunk: lásd jobbik, vagy maradunk ennél a brancsnál... ugyhogy szerintem ugyanolyan arányban kerül a fidesztől szavaző az mszphez is..

2010. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

"Nagy bukó lesz ez a politika " hogy nem szólal meg " a Fidesz számára?"


Nem, hiába álmodozol róla.


"Gyakorlatilag lefekszenek az MSZP nek mint egy rossz szutyok!"


Jellegzetes jobbikos szöveg: hazugság, de legalább durva stílusban.


Ezért utálja az emberek 2/3-a a jobbikot, és ezért utálják egyre többen.


"Persze én nem bánom mert a Jobbiknak is meg lesz"


Mikor tanulják meg a nagy "Magyar"-ok a magyar helyesírás néhány alapvető szabályát, pl.: az igekötőt egybeírjuk az igével, amikor az ige előtt áll; a mert elé is vessző kell itt stb. ?


"Kemény % ok!"


Kapni fogtok kb. 10%-ot. Lesz sírás-rívás, mert beetettek titeket Vonáék, hogy 20%, meg 40% várható...


Ez lesz az első kiábrándulás. A második kiábrándulás az lesz, amikor 1-2 év múlva egymásnak esnek a párt ultrái és mérsékeltjei, kölcsönözsen lezsidózzák egymást. Egy ilyen paranoid pártban ez előbb-utóbb törvényszerű: a kudarcokat bűnbakkeresés követi, és radikális pártok a bűnbakkeresésben nem ismernek hibást, csak árulót.


Aztán 2014-ben a pártotok meg a lecsóba, ott lesz 2-3% körül.

2010. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sokféle hozzászólással találkoztam, és bár tiszteletben tartom de látom az okait is!


„”A jobbik a vesztesek nyugalmával ígérgethet. Mivel nem fogja megnyerni a választást, nem lesz lehetősége végrehajtani az ígéreteket.”


Egyrészt a Jobbik a legnagyobb nyertese lesz a választásoknak, hisz bejut sőt nem is kevéssel!

Nem ígérget senkinek semmit effektív, csak azt közli hogy egy teljes gazdasági és mentális paradigma váltásra készül, aminek van alapja! Ahogy elnézem, politikai alkuk tekintetében is jól fog állni, sőt még hazudoznia sem kell érte csak magát adva megszavazni ami a társadalom számára hasznos! A hozzászóló pedig jól tudja hogy nem kell senkinek templomba járni, sőt még vallásosnak sem lenni, csak a kultúránk alapjait és az erkölcseink valaha méltó erejét, amit az elmúlt 70 év igyekezett kiirtani , meg kellene találnunk!


„””Én vidéken élek.És itt bizony nem szimpatikus a Jobbik.És mindenki tudja,hogy rasszisták.Amiért odamondogatnak,még nem fognak rájuk szavazni.Inkább a normális szavazók számára elrettentő lesz az erőszakosságuk.A programjukról pedig jobb nem beszélni.”


A válaszoló az a nyugdíjas aki 100× elmondta hogy a Jobbik programja nem megvalósítható, mert ezt hallotta az MSZP től, és természetesen hogy rasszista!

Vele semmit nem lehet kezdeni, mert neki a múltbéli MSZMP vel volt szoros kapcsolata és most a magas nyugdíját félti, és ha a nyakát vágná az MSZP és kiirtaná az ország felét, akkor is oda X elne!


„””Nézőpont kérdése,én is vidéki vagyok és szimpatikusan nyíltan beszélnek.Arról meg egész nap lehetne vitázni ami Magyarországon van az rasszizmus vagy rossz tapasztalat””


Én is Fideszes voltam, ahogy sokan mások is, és a rasszizmusról ha beszélünk akkor nézzünk szét az Eu magasabb életszínvonalával megáldott országokban, és rájövünk hogy nálunk nincs! Ami talán tévútra tereli az embereket, az az apróság hogy megjelent a nacionalizmus, amit a balíbek úgy akarnak eladni, mintha valami borzalom lenne mert a céljaikat keresztül húzza! Ha nyugaton meghalják hogy nacionalizmus ott egy kellemes és lélekemelő jelentése van a fogalomnak ami a nemzet és az egyének jó és szoros kapcsolatát jelenti.

Nálunk egyszerűen kiütötték a nemzetben gondolkodás alap kifejezését és a nacionalizmus értékeit eltolták tudatosan a sovinizmus pusztító ereje felé, mint egy űrt képezve már a kifejezések megfogalmazhatóságának, miszerint nemzeti érzelmű.

Jól példázza ezt a balíb törekvést hogy míg nacionalizmust leszólják, a cionizmust ami minden elemében a sovinizmus egyik változata pedig éltetik, hisz a gyakorlati alkalmazása ellen soha nem szóltak!


„””lehet h a jobbik elcsábít pár szavazót, de azért ne legyenek illúzióid.. a fidesz megpróbál mindenkit összegyűjteni.”””


Elcsábítani? Egyre többen látják, hogy van az országnak egy igazi irányítója „ a nagytőke és a

külföld federatív konglomerátumok” és csak marionettek jönnek és mennek az ország élén!

Csak az hiszi hogy álom a 20% feletti szavazat aki nem járja az országot és mindent elhisz a médiának! Egy év alatt 700 megyei alapszervezet az az megyénként 37 az az minden 5000 fős városban, talán elgondolkodtató!


„””amugy ha abba gondolsz bele... egy csomó olyan ember van, aki az mszp-re fog szavazni, merthogy ők kezelik aválságot stb...”””


Belegondolok és semmit nem kezeltek!

Gyakorlatilag, az IMF et szolgálták ki, és a társadalom érdekében egy cm sem tettek.

Lehet kábítani az embereket még néhány hónapig, de ez már nem segít az MSZP n.

Ne érts félre, nekem semmi bajom a balos emberekkel, csak hogy az MSZP nem balos, a Blaar izmus Magyarországi reinkarnációja aki a nagytőkének játszott át minden balos értéket a hatalomért! Ezt a józan gondolkodású emberek már rég érzékelték, és ha lesz egy igazi balos párt akkor az MSZP kikerül a parlamentből. Persze a balosok kapnak egy igazi balos pártot, aminek én mint Jobbikos csak gratulálnék és talán még örülnék is!

2010. jan. 12. 11:31
 10/18 A kérdező kommentje:

"Nagy bukó lesz ez a politika " hogy nem szólal meg " a Fidesz számára?"

Nem, hiába álmodozol róla.


Ez nem álom hanem tendencia, amiről csak is a Fidesz mindenkit tartsunk meg és inkább ne szóljunk, stratégiája idéz elő!


"Gyakorlatilag lefekszenek az MSZP nek mint egy rossz szutyok!"

Jellegzetes jobbikos szöveg: hazugság, de legalább durva stílusban.


Szerintem nem durva, inkább illusztris.


Ezért utálja az emberek 2/3-a a jobbikot, és ezért utálják egyre többen.

"Persze én nem bánom mert a Jobbiknak is meg lesz"


Mikor tanulják meg a nagy "Magyar"-ok a magyar helyesírás néhány alapvető szabályát, pl.: az igekötőt egybeírjuk az igével, amikor az ige előtt áll; a mert elé is vessző kell itt stb. ?

"Kemény % ok!"


A tipikus példája a kössünk bele a vesszőbe, ha másként nem megy!

Ugye te ha zavarban vagy, piszkálod a hajad metakommunatív vagy?


Kapni fogtok kb. 10%-ot. Lesz sírás-rívás, mert beetettek titeket Vonáék, hogy 20%, meg 40% várható...


Nem a realitások talaján mozogsz, csak egy megtévesztett vagy te is.

De már a kampánysorán is látni fogod hogy mi a valóság!


Ez lesz az első kiábrándulás. A második kiábrándulás az lesz, amikor 1-2 év múlva egymásnak esnek a párt ultrái és mérsékeltjei, kölcsönösen lezsidózzák egymást. Egy ilyen paranoid pártban ez előbb-utóbb törvényszerű: a kudarcokat bűnbakkeresés követi, és radikális pártok a bűnbakkeresésben nem ismernek hibást, csak árulót.


Fikció ami alaptalan!

Ráadásul sokkal több az esély arra, hogy a Fideszt elzavarják az emberek.

Hiszen azért nem közöl semmi, „ a kampány márciusban „ mert a telefonokat OV már megkapta, és a távirányító rá van hangolva. Ugyan azokat a lépéseket akarják megvalósítani a „külföldi urak” amit az MSZP től akartak. Mivel a Fidesznek és az MSZP nek is ugyan azok a URH tartományok osztogatnak parancsokat, elég nehéz lesz és kommunikálhatatlan a kivitelezés!


Aztán 2014-ben a pártotok meg a lecsóba, ott lesz 2-3% körül.

Én Jobbikos vagyok, de ha ez lenne az ára hogy kiforduljon a sarkából az ország és egy fejlődő saját lábán álló, nemzetben gondolkodó, és az érdekeit védeni képes egység legyen.

Akkor lemondanék a Jobbikról!


Sajnos ma az országban nincs olyan erő a Jobbikon kívül, akinek a kötődései, a gyökerei, lehetővé tennék, a „ káros túlsúlytól” való

2010. jan. 12. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!