Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a jobbik meg akarja szüntetni az RTL-t ÉS a TV2-t?

Figyelt kérdés

A Híradóban hallottam a minap h az eggyik Jobbikos képviselő arról beszél h "Szüntessük meg a tv adókat, székházaikat romboljuk porig aztán hitsük le sóval!!"

Ez engem nagyon felháborít! nem volt elég a rádiós balhé most ez is?? TI HOGY GONDOLJÁTOK??


2010. márc. 23. 12:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

34


Hogy sikerult a dolgozatod?A multkor gyorsan leleptel pedig volt egy kerdesem hozzad.

A kerdesed volt az hogy :Miert nem szeretik a zsidokat sokan?

2010. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

68

Egy szélsőjobbről készült felméréshez gyűjtök innen adatokat, ebből lesz majd a dolgozat, esszé, érted?

Amúgy nem tudom, miért nem szeretik, én nem tudok valakit azért nem szeretni, mert x.

2010. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

megint ugyanabba a hibába estél mint a másik kérdésnél 34-es, mert nem kérdezted meg, hogy "miért nem szeretitek? mi a probléma gyökere?" megint ott vagy, hogy csak a saját álláspontodat ismétled, de a másé nem érdekel. egyoldalú vagy.


pedig egy liberális ezt hirdeti, hogy ismerjük meg a másik oldalát is az érmének, nem?

2010. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Oke,gyujtogessed az adatokat.De aztan az igazat tessek visszatukrozni ne azt ami neked szimpatikus.


Koszi

2010. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Mivel úgyis a Fidesz kerül hatalomra, ezért nem szűnnek meg.

Amúgy meg nem gond, mert nemsokára úgyis lejár a szerződés, azt meg nem érdemes felrúgni, mert sok lenne a kártérítés. Amikor meg ténylegesen lejár, akkor úgyis csak digitálisan fog újraindulni, néhány új csatorna társaságában! De szerintem azok sem kultúrcsatornák lesznek. Ha meg sokat kekeckedik a jobbik, akkor a Cool-hot hasonlóan ezt is műholdról sugározzák majd. A lakosság 80%-ának úgyis van parabolája vagy kábeltévéje.

Szóval nem kell nagyon aggódni!

2010. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A rádiókat azért tudták megszüntetni, mert amúgyis lejárt a szerződésük. A tévéknek meg van még pár évük.
2010. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Jól tennék...két szennycsatorna, amit tudnak elhallgatnak...

Rádiót azt a drága Zsideszes meg MSZP-s barátaid vágták haza...Ki kéne nyitni a szemeteket és körülnézni mielőtt elkezdtek egy pártot szidni.MSZP már bizonyította, hogy a kommunistáknak már lejárt az idejük...A válságkezelés címszó alatt megszorítások...Tanuljanak történelmet...(Keynes elmélet)

MSZMP-->MSZP

KISS->Fidesz

büszkék lehettek ezekre...

2010. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, te aztán marha értelmes lehetsz, ha az "olyan" szót j-vel írod. Kérdésedre válaszolva, nem nézek semmit. Nincs TV-m, nem is hiányzik, így legalább nem leszek olyan hülye, mint te.
2010. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
nem vagyok MSZP-s de a többihez sem tartozok!!!
2010. márc. 24. 08:09
 30/30 A kérdező kommentje:

kedves elöttem szóló hüjegyerek, nem fogok most azzal foglalkozni hogy perpillanat hogy irom le a szavakat, de tesem lehetsz annyira normális h ezen fennakadsz.

azért lehurrogsz másokat mert melléirt??

hát bocs de inkább megtartom a véleményem magamnak

ha nem tettszik valami nem kell ide irni!!! ennyi...

2010. márc. 24. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!