Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a jobbik meg akarja szüntetni az RTL-t ÉS a TV2-t?

Figyelt kérdés

A Híradóban hallottam a minap h az eggyik Jobbikos képviselő arról beszél h "Szüntessük meg a tv adókat, székházaikat romboljuk porig aztán hitsük le sóval!!"

Ez engem nagyon felháborít! nem volt elég a rádiós balhé most ez is?? TI HOGY GONDOLJÁTOK??


2010. márc. 23. 12:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Jol teszik.2 nepbutito csatorna.Igazsagtalan,undorito tv adok.Csak osszehasonlitas kedveert.


Ez az amit a rtl klub mutatott:


http://www.youtube.com/watch?v=QmUtwgx-vNs&feature=player_em..

{mintha senki sem lenne a forumon}


Ez pedig a valosag;


http://www.youtube.com/watch?v=biX_jHfDb8w


Mi ez ha nem nepbutitas???

2010. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

nem arról van szó, hogy nem tetszik a műsor, ezt nem fogod fel ugye?


De, arról van szó. Ha vérprimitív turbómagyar meséket adnának az igazságos árpádvezérről, egy szavad nem lenne.

2010. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Visszajottel,ugye???Teljes gozzel osztod az eszt megint!!!

[34}

2010. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
34%-os mindenhol meg foglak találni és felemlegetem, hogy más kérdések elől elmenekültél, kár válaszolnod bárhova is, mert hiteledet vesztett vagy. főleg ha megnézed ide sem válaszoltál most semmi normálisat, csak gúnyolódsz. ennyit érsz!
2010. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

68

Üdv!

Jaja, visszajöttem, mert ahogy leléptem, hirtelen túl nagy lett a jobbikos bólogatókórus :)

2010. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

73

Egy, olyan kérdésedre, amire előtte már hetvenhatezerszer választoltam, nem akartam még egyszer feleletet írni. Verj agyon, wazze.

2010. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, olvasd el ha érdekel mi a baj az RTL Klubbal, de csak ha nem vagy MSZP-s:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__7..


És itt a 4-5. oldalt, vannak pro-kontra érvek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__741..

2010. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Egy, olyan kérdésedre, amire előtte már hetvenhatezerszer válaszoltam, nem akartam még egyszer feleletet írni."


csak kifogás, mert nem tudtál válaszolni a kérdésre, nem tudtad mi a helyes válasz, és annyi gerinc sincs benned, hogy ezt beismerd, hogy tévedtél, hogy rosszul gondolkozol. bezárkóztál. te "vérliberális" liberálisok szégyene vagy!

2010. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Ne legyetek mar szanalmasak konyorgom, az emberek azert nezik annyian mert az orszag felebe csak ez a 2 kereskedelmi csatorna van, de gondolom ti sem gondoljatok komolyan h megszunik a musorszolgaltatasi jog orokre es nem lesz soha tobbe kereskedelmi csatorna, erdekes h az rtl klub is most hozta fel ezt a temat amikor 2 ev elmult gyanusan a valasztasok elott rossz szinbe tuntessuk fel a jobbikot, arrol nem is beszelve h hamis hangfelveteleket kozolnek mar 2odjara es a masik oldalt nem hallgatjak meg mi a velemenye, es nem kell aggodni lesz masik 2 csatorna rtl meg tv2 helyett akik remelhetoleg minosegibb musort adnak majd, meg fuggetlenek lesznek minden szempontbol!!!

Milyen hasznunk lett ebbol a 2 csatornabol ez a 2 csatorna letrehozott 10 ev alatt legalabb 100 celebet akikkel max utcat sepertetnek fel, aki tehetseges elobb utobb felfedezik!! az RTL klub nemet kezbe van semmi hasznunk nincs belole, ti melyik musorokra gondoltok amik annyira jok h belehalna a magyar tarsadalom ha megszunne??? baratok kozt??? ami arra tanit h legyel aggressziv??? gyozike show ami az IQad leveszi 80ra csak h megertsd h mirol szol??? a monika show, amirol inakbb nem irok semmit mert bannolnanak ha kifejtenem, lassuk meg milyen musor van?? hat nem is tudom igy fejbol mik mennek ott mert en hanyagolom ezt a 2 csatornat sot meg ezek leanyvallalatat is mint cooltv stb...

Es meg a hiradoba azzal vedekezik az rtl h sok ember innen szerez informaciot a vilagbol a hiradobol???

ne nevettesenek mar meg hat szanalmas ezeket a hireket inkabb le sem adjak kicsit elfogultak es kicsit felreinformalnak mint minden media a vilagba!!! De persze aki nem akarja az nem latja, en ugy latom szuntessek be a musorszolgaltatasi jogait es hagy jojjenek uj csatornak es mivel a JOBBIK programjaba is benne van csak ezt az rtl elfelejtette kozolni, hogy nem szunik meg kereskedelmi csatorna csak mas kapja meg a jogot, megint csinositottak a hiren h ok legyenek az artatlanok, persze az is kimaradt a felvetelbol h miert mondta ezt Vona Gabor!!! Azt bele lehet kötni az élő fába is alapon várom hogy valaki lehurrogjon hajrá!!!

SZEBB JÖVŐT!!! meg az agymosott birkáknak is!!!

2010. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

12.52

Hurr-hurr-hurr. Olvass vissza.

2010. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!