Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahozz, hogy a...

Mit szóltok ahozz, hogy a közmédiumokból (MTV, DUNA, Kossuth Rádió, MTI) minden 5. embert elbocsájtják?

Figyelt kérdés
És ehhez a felajánláshoz:"Az alap viszont magától ajánlotta fel, hogy az elbocsátásra kerülőknek ingyenes munkaerő piaci, elhelyezkedési, jogi és pszichológiai tanácsadást biztosít."?
2011. jún. 29. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én dolgoztam a királyi tévénél, de ott sok ember csak jógatja a lábát, nem csinál semmit sem.
2011. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nehogy a Hír, Echo Tv-k meg kiürüljenek, nem venném a szívemre.
2011. jún. 29. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ezekben a médiumokban sok semmire kellő "dolgozik" és az adófizetők pénzéből kapják a fizetésüket. Örülök, hogy csökkentik a létszámot.
2011. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ajánlom, hogy közbülső kommenteket is olvassátok el!

Ez mind szép és jó,amiket írtok, csak nem ez szokott lenni a gyakorlat, felduzzasztják a létszámot később majd a saját embereikkel, mert "a hirtelen jött több feladat, több embert igényel", és punktum.

2011. jún. 29. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Én egy fillért nem adnék közpénzből a médiának!!!
2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Helyes!

Voltam tévés forgatáson, - elképesztő, hogy mikért osztogatnak embereknek - NEM IS KEVÉS - pénzeket.

Főnököt, - elfekvő beosztásban hempergőket - még nem is volt alkalmam beazonosítani, de úgy általában azt képzelik magukról a mozgó médiánál dolgozók - a tisztelendő picike hányad kivételével, - hogy megáll a Föld forgása a munkájuk nélkül, nélkülözhetetlenek, pótolhatatlanok.

Hát ez nincs így!

És most szembesülhetnek azzal, hogy mi folyik valójában a televízió falain kívül.

Egyet sem sajnálok.

2011. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!