Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » "Lehetünk olyan hősök mint...

"Lehetünk olyan hősök mint Petőfi, Kossuth vagy az összes 48-as forradalmár? "

Figyelt kérdés
és még : miért nem tudja már valaki azt mondani, hogy na, akkor mindegy hogy ki cigány, ki nem, ugyanolyan büntetést kap? miért tudnak ők minden alól simán kibújni? ha már "kissebbség", miért nem maradnak ülve? miért van az hogy ha valaki lecigányozza őket, akkor romák, de ha segélyt osztanak, akkor cigányok? és miért tűrik ezt? miért mondja a rendőr azt, hogy "nem tudok mit tenni"?
2011. ápr. 20. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Mi köze a kérdésednek a kifejtéshez? Petőfi, Kossuth neve mellett ott van Gábor Áron és a többi cigány szabadságharcos is.
2011. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
16:22 Gábor Áron székely volt...
2011. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
én inkább ara lenék kiváncsi mit szolnának a mai helyzethez Petőfi, Kossuth ..
2011. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak úgy jött. na szóval?
2011. ápr. 20. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Petőfi, Kossuth és cigányok egy mondatban, gratulálok.
2011. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Lehetünk.

Elméletileg ugyanolyan büntetést kap a cigány is. ha nem tudnád tele vannak velük a börtönök. Minden alól nem lehet kibújni. Jól beléd sulykolták ezt a felfogást.

"ha már "kissebbség", miért nem maradnak ülve?" ezt nem teljesen értem.

"miért van az hogy ha valaki lecigányozza őket, akkor romák, de ha segélyt osztanak, akkor cigányok? "

A gyakorlatban a megnevezésnek nincs semmi jelentősége. Segélyt nem csak a cigányok kapnak.

"és miért tűrik ezt? "

Mint már említettem, tele van velük a börtön.

"miért mondja a rendőr azt, hogy "nem tudok mit tenni"?"

A rendőr a legtöbb bűncselekménynél ezt mondja. ez engem is idegesít.

2011. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GyulaT válasza:
Gábor Áron erdélyi cigány volt. Hősök lehetünk , ha hősként halunk meg, egyébként a Kossuth-féle köztársaság kísérletet nem tartom sokra,mint ahogy a magyar köztársaság kísérleteket általában,akkor is a nemzet egyből széthullott. Nemzetösszetartó ereje a Szentkoronának a királynak van.
2011. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!