Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az RTL-en miért csak Orbánról...

Az RTL-en miért csak Orbánról lehet hallani?

Figyelt kérdés
Más fontosabb hír nincs? Megy a híradó (5 perce nézem) és már a 3. hír is Orbánról szól. Most komolyan nem történik semmi más az országban? Nekem nagyon gyanús, hogy az RTL a média hatalmát kihasználva akarja minél negatívabb módon bemutatni Orbán Viktort és a Fideszt.

2015. dec. 11. 18:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
"Miért?Nem lopnak eleget az embertől?"Már úgy érted,hogy "fülkeforradalmáraink"?Dehogynem.Többet,mint előttük bárki.
2015. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Na ne mond már, hogy pont az RTL nem lop.

Látom mindenkinek ez a mániája: Van választásod. Hihetetlen, hogy a mai igencsak kritizált rendszerben van választásom. Egyik szavatokkal ütitek a másikat. Most akkor mégsem olyan rossz a helyzet, hogy lehet választásom?

2015. dec. 11. 23:45
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
Miért,nincs választásod?Soraid alapján,neked mindenekelőtt ott az m1,m2,m3,m4,.....most már alighanem a TV2 is,de vannak tematikus csatornák is,stb.Ki kényszerít,hogy az RTL-t nézd,ha ennyire nem tetszik? És hogy az RTL lop-e?Nem tudom,lehet.Viszont,hogy a hatalmon lévők mit művelnek azt csak az nem látja,akit a "hit" teljesen elvakít.
2015. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A TV1-en,meg csak a bevándorlásról lehet hallani.

Nézhetetlené vált az az adás.

2015. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%
Nem szeretem ezt a német adót. Remélem, azzal, hogy nyíltan támadják és szidalmazzák a miniszterelnökünket, akit nagy többséggel választottak a magyarok, saját maguk alatt vágják a fát! Legjobb lenne őket is kizavarni az országból, mint az IMF-t! Így egy kicsit felszabadulnánk a német elnyomás alól.
2015. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarjuk ki az Audit,a Mercedest és társaikat is.Akkor szabaduknánk csak fel igazán,nem igaz?
2015. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Jelenleg a kormány propagandája nyomán szidalmazni kezdünk mindent ami német.

Vigyázzunk ezzel csak azt tudom mondani,mert ez nagyon visszaüthet. Mi csak szeretnénk,és álllmodni sem tudunk arról az ipari termelékenységről,és nem beszélve a munkaszervezésről ami ott van.Le a kalappal erre csak azt tudom mondani.

Magunknak,és a mindentudó,tévedhetetlen jelenlegi "Urfiainknak"pedig:Több szerénységet szeretnék kívánni az új esztendőre,és némi önkontrollt mielőtt teljesen betévednek egy olyan erdőbe,amiből Európa már nem kér még egyszer.

2015. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

Ja,és jó lenne ha nem azon járna az eszük,hogy az állami"elvtársaik"havi illetményét Bruttó 5 millió/azaz 15 ezer Euróban állapítsák meg. Különösen egy olyan gazdaságilag igény szerény képességű országban,mint a milyenk,ami teljesen a német ipari potenciáltól,és jóindulattól függ.Jó reggelt mindenkinek.

Erről is legfeljebb az RTL számol be,mert ciki.

2015. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ha az RTL olyan korrekt lenne, akkor nem csak más zsebében nyúlkálna, hanem a sajátját is kiteregetné. Az lenne az igazán ciki.
2015. dec. 14. 00:18
 20/28 anonim ***** válasza:
Mutass már bárkit,bármit ebben az országban(de akár a világon),aki annyira korrekt,hogy miközben más zsebében túrkál,a saját szennyesét is kiteregetné.Ennyire demagóg,vagy naiv ne legyél már.De az "egyensúly" jegyében a "közszolgálati" csatornák(ahol valóban elvárható lenne a pártatlanság)meg zsebben vannak,tehát meg lehet nyugodni.A TV2 Vajna révén dettó,tehát nincs miért sajnálni szegény Viktort.Az pech,egyenlőre pont az RTL a legnézettebb.Úgyis ez fáj nekik,ezért fogják előbb-utóbb kicsinálni,'oszt meg lehet nyugodni.Akkor majd minden országos adó a kormány sikereiről zeng dicshimnuszokat és minden rendben lesz.
2015. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!