Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az RTL-en miért csak Orbánról...

Az RTL-en miért csak Orbánról lehet hallani?

Figyelt kérdés
Más fontosabb hír nincs? Megy a híradó (5 perce nézem) és már a 3. hír is Orbánról szól. Most komolyan nem történik semmi más az országban? Nekem nagyon gyanús, hogy az RTL a média hatalmát kihasználva akarja minél negatívabb módon bemutatni Orbán Viktort és a Fideszt.

2015. dec. 11. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom, az nem zavart, amikor 2010 előtt gyurcsányoztak meg libajnaiztak agyba-főbe.


Még mielőtt belém kötnél, csak úgy szólok, hogy MSZP-ellenes is vagyok. Egyik pártot sem tűröm a hatalomban, amelyik lop, csal és hazudik, a hozzád hasonlókkal ellentétben.

2015. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Mert most ő van hatalmon és az ő pártja fosztogat.
2015. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Nézzél M1-et, problémád megoldva.
2015. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
Szeginy Orbi gyerek, mindjárt megsajnálom őt, szip-szip. :(
2015. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem azért, mert annyira sajnálnám csak idegesít, hogy mást mondjuk ami érdekelne, azt nem lehet nézni.
2015. dec. 11. 19:03
 6/28 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes hogy én is néztem...de az elejétől fogva a híradót nem pedig "5 perce nézem". 18:30 után jön a politikai rész, ha nem tetszik kapcsolj el! Van választásod!
2015. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De jó van választásom, köszi! Ez aztán a válasz. Hol dolgozol az RTL-nél kb. náluk vannak ilyen vélemények. Orbánt nem szeretnéd fikázni?
2015. dec. 11. 19:17
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Mert a reklámadó miatt bedurcizott az ertéell, és így vágnak vissza.
2015. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Miért? nem lopnak eleget így is az embertől?
2015. dec. 11. 19:36
 10/28 anonim ***** válasza:

Látom, van neted, elég kreatív is vagy. Bizonyára képes vagy olyan témákat keresni, ami téged érdekel.


És hogy egy kicsit másként is válaszoljak, egy csatorna sem képes az összes embernek megfelelni egyszerre. Az RTL Klub igaz csak részben és igaz, csak piaci érdekből (nem szabadságharcos, vagy a becsület bajnokaként) betölt egy olyan piaci rést, amire rengetegen kíváncsiak. A legtöbb csatorna ugyanis egyszerre nyomja a kormánypártpropagandát, és sok ember más szemszögből is szeretné ismerni a tényeket.

Ha a tonhalak szaporodásáról szeretnél híreket kapni, hát most éppen lecsúsztál róla az RTL-en, de a többség meg pont nem arra kíváncsi. Én is csak azt mondom, hogy van választásod.

2015. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!