Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vélemény (videó Orbánról)?

Vélemény (videó Orbánról)?


2012. szept. 10. 02:47
 1/9 titak ***** válasza:
100%
Biztosan az ilyen nökre gerjed, és beindult a fantátiája
2012. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon nincs rendben nála!


Hogy mi, azt én tudom megmondani de az tuti hogy valami nem klappol ennél az embernél!


Simán el tudom hinni amit leírtak...

2012. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Sima trükkfelvétel.Semmi baja Viktornak.
2012. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy aki amerikai népszavával tesz fel kérdést, az maga se gondolja komolyan.
2012. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Az biztos,hogy amit csinál nem normális,de az sem ami a világban máshol történik!

2012. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lepődtem meg, Orbánról eddig is sejtettem, hogy egy idegbajos, cezaromániás őrült. Mikor először leváltották a Fideszt, már akkor is gyártotta a hülyébbnél hülyébb összeesküvés-elméleteket, sőt, úgy tudom kezelték is valami mentális összeomlással.


Egyébként aki az amerikai népszavát komolytalan sajtóforrásnak véli (és itt most nem az amerikai népszavát akarom védeni) az jelöljön már meg hitelesnek minősíthető sajtót, újságot, oldalt.

2012. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2012. szept. 10. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Már nagyon régen nyalogatja a száját, ha még valakinek nem tűnt fel, főleg ha zavarban van, de ez már kezd kóros lenni. Egyébként nem trükkfelvétel, mert én élőben is láttam a sugárzást. Nekem már a Horn-Orbán vita alatt feltűnt, csak az első 1 percben 7-szer nyalja meg a száját, azaz átlagosan 8 másodpercenként.

http://www.youtube.com/watch?v=73ddOrQsJRk&feature=relmfu

2012. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom hogy beindult Anna nénire.Mert többször is végigméri miközben úgy öltögeti a nyelvét mint egy hangyászsün.
2012. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!