Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kik s mikor jártak a hazám...

Kik s mikor jártak a hazám légterében?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 19:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21:22: Nézd, gondolkodj. Egy ember megfigyeléséhez, beméréséhez, felesleges, két db. drága repülőgépet ideküldeni (főleg, ha volt nála egy üzemképes mobiltelefon, vagy az autóban GPS), nem is beszélve a "sétarepülést" követő esetleges konfliktusokról.... erre a feladatra, elég pár megfigyelő (ember) és pár gépjármű (na meg lőfegyver)... és tudod, sokkal elegánsabb, + a "háttérben" zajlik a dolog, ami nem utolsó szempont... (már csak az ügy utólagos "elsimítása" miatt sem...). Egyszóval ez így logikátlan. Biztos, volt oka, hogy ide jöttek (de szerintem nem az amit írtál), és az is biztos, hogy nem gyakorlat volt...
2010. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
"(főleg, ha volt nála egy üzemképes mobiltelefon, vagy az autóban GPS)" -> és jelen esetben, biztos, hogy volt nála valami, mert nem a szellentését fogták be....
2010. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Két izraeli kémrepülő grasszált a magyar légtérben, közben átmasíroztak a bulgár és a török légtéren is, sokak szerint kapcsolat lehet, a szír pénzváltó és a kémrepülők jelenléte között. Engem felháborít, hogy csak úgy mászkálnak, és persze antiszemiták vagyunk, hogy merészelünk kérdezni...
2010. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A logikusság se mindig szempont, elég sokan ismerik azt a szót, hogy "hücpe" (zsidó pofátlanság).

"Azért, mert megtehetjük!"

2010. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sosem fogod pontosan megtudni, mint ahogy soha korábban sem hozták nyilvánosságra, hogy mely ország mely gépe milyen engedélyt kapott és pontosan mit csinált. Az egész egy felfújt kampánysületlenség.
2010. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta senki, hogy pontosan meg fogom tudni.

De mégis, mikor például egy különösen brutális gyilkosságról hallok, az első gondolatom az, hogy "idén barnultak voltak?" - mikor még semmit se tudok az esetről. És bizony, ritkán csalatkozom. Lehet erre azt mondani, hogy azért, mert rasszista vagyok. Lehet. De arról én tehetek, hogy ez a meggyőződés alakult ki bennem, a sok hasonló eset kapcsán?

Na, hát ez is ilyen. De több is annál. Kicsit túl sok itt a véletlen egybeesés.

2010. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!