Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kik s mikor jártak a hazám...

Kik s mikor jártak a hazám légterében?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 19:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nemáá akkor most azt is figyulják h mit is reagál a kismagyar?

A tyukszaros magánéletemet én is féltem.

2010. márc. 20. 20:31
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Ez a baj, hogy csak a tyúxaros magánéletetekkel vagytok elfoglalva.
2010. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Én nem a magánéletemet féltem, meg kishal is vagyok én ahhoz, hogy én egy idegen országot érdekeljek, de az igenis zavar, hogyha idegen államok kémgépei járhatnak csak úgy ki-be az országunkba. Ennyi erővel bombázni is jöhettek volna. Adatot meg annyit szerezhettek az országról, amennyit nem szégyelltek.
2010. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13%
Hazánk légterében, nem csak a tiéd az ország, amúgy ezt az egészt csak felfújták.
2010. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magyar honvédelem elég puhap*csű volt, hogy nem vette fel a géppekkel a kapcsolatot! Nem azt mondom h lőjjék le, de Izraelt is kérdőre kellett volna vonni! Igaz h kis állam vunk, de legyen már önbecsülésünk!


Vagy akkor mi is cirkálhatunk Izrael felett?

Utálom h az izraeli kormány mindenek felettinek érzi magát!


Egyáltalán adtak vmi magyarázatot h mit kerestek itt?

Agyukra ment a katonásdi.

2010. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ja. Felfújták.

Egy másik fórumon láttam ezt a hozzászólást, szerintem elég jól megragadja a lényeget:


"…Két földönkívüli UFO szállt el tegnap Ferihegy fölött.

A Dagoba rendszer Inváziós Erőinek Főparancsnoka nyugalomra intette a remélhetőleg ropogósra süthető magyarokat:

- Csak rutinfeladatot teljesített a két Halálcsillag besorolású űrromboló, pánikra nincs semmi ok, a megszálló erők csak barátkoztak egyet.

- Akkor jó – mondta a magyar kormány és tovább játszadozott a p.ö.c.s.é.v.e.l.…"

2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"A beszámolók szerint ezek olyan kémrepülőgépek, amik képesek a legtöbb fajta elektronikus adatközlés lehallgatására. Három ilyen van Izraelnek, ha párban repülnek, mint ezek, akkor arra is képesek, hogy az adatok forrását pontosan meghatározzák. Ilyen technikával nem gond pl. pontosan bemérni, hol van éppen az a szír ürge, ha tudták a mobilszámát. "


Azért ez a feltevés egy kicsit valószínűtlen, ezert felesleges lett volna két kém repülőgép, nem is beszélve az esetleg (de sajnos nem létező) következményekről....

2010. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem érted, miért kell kettő? Azért, hogy a jel forrását pontosan meg tudják határozni (hasonlóan a háromszögeléshez).

Egyedül is tudja fogni, csak azt nem tudja, hogy pontosan honnan jön. Ha meg meg akarsz találni valakit, akkor pont az kell.

2010. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
21%
lesz itt még holokauszt 02. ahogy elnézem a hangulatot
2010. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Negyediknek:

Igen, van aki így mondja: "az én hazám" vagy "én országom".


Hazaárulás:

144.§. (1) Az a magyar állampolgár, aki abból a célból, hogy a Magyar Köztársaság függetlenségét, területi épségét, vagy alkotmányos rendjét sértse, külföldi kormánnyal vagy külföldi szervezettel kapcsolatot vesz fel vagy tart fenn, bűntettet követ el, és öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés tíz évtől tizenöt évig terjedő vagy életfogytig tartó szabadságvesztés, ha a hazaárulást

a) súlyos hátrányt okozva

b) állami szolgálat vagy hivatalos megbízatás felhasználásával

c) háború idején

d) külföldi fegyveres erőnek behívásával vagy igénybevételével követik el.

(3) Aki hazaárulásra irányuló előkészületet követ el, bűntett miatt egy évtől öt évig, háború idején két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2010. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!