Megéri elolvasni a Mein Kampf-ot, illetve aki elolvasta, miért tette?
Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 12:42
21/24 anonim válasza:
Elolvastam, mert egyetértek Hitler nézeteivel.
Unalmas volt mer kb a háromnegyede akkori német aktuálpolitikáról szól. De ettől függetlenül érdekes volt elolvasni a führer szavait.
22/24 anonim válasza:
Az egész familiája terhelt volt, a nővére megőrült (ő pedig gázkamrába küldte!), soha nem volt normális. Meg nem értett nagy festőművésznek hitte magát, de mindenki kinevette. Ha akkor kitanulja a szobafestést, nem lett volna talán diktátor soha. És az I. Világháborúban súlyosan meg is sérült. Nem mintha sajnálnám.
23/24 anonim válasza:
hahahah megis mit varnal egy olyan szemelytol, akinek a csaladjaban korulbelul mindenki mindenkivel,,,,az inceszt meg nem eppen segiti elo a szellemi fejlodest :)
24/24 anonim válasza:
Tervezem elolvasni, mert érdekel a történelem. :-)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!