Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért bántja egymást a Fidesz...

Miért bántja egymást a Fidesz és a Jobbik?

Figyelt kérdés
Magyarok vagyunk. Én is magyar mintás kabátban járok, néptáncolni akarok, szeretem a népzenét, kárpátiát hallgatok és mélyen elítélem a Trianoni békeszerződést. A Fideszre szavazok, de nem ítélem el a Jobbikot. Miért gyűlölnek engem mégis a Jobbikosok? Hisz én is magyar vagyok, ők is magyarok. Én nem tudok gyűlölni magyart. Miért van mégis ez?
2010. márc. 20. 10:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha lenne egy kis tolerancia a Jobbik részéről akkor belátná,jó lenne ha összefogna a Fidesszel.
2010. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Zenon ***** válasza:
55%
Szerintem nem Téged gyűlölnek, hanem azt a meggyőződésedet ítélik el, hogy Te a Fideszre szavazol, és nem a Jobbikra, mert nem látod át a dolgokat, azt hiszed a Fidesz különb lesz, mint az msz(m)p, ugyanakkor beléd oltották a médián keresztül, hogy a Jobbik radikális, tehát nem lehet jó.Ugye, hogy így van?Ettől még lehetsz jó magyar, de nem leszel hasznos szavazó, ahhoz jobbikosnak kellene lenned!Hajrá! :)
2010. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
63%
Speciel nem bántanám a fideszeseket, bár nem sokat ismerek már a jobbik programjának kiadása óta hála istennek, sajnos a tény az hogy az Orbánnak köszönhetitek a népszerűtlenségeteket. Ellenben a jobbikkal aki a Vonának köszönheti a növekvő szimpatizánsait! Nem elég már a népnek az ámító duma meg a bódító ígéretek!Ez tény nem pedig agyszülemény! Magán vélemény,ja és nem utálok senkit sem!
2010. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!