Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért bántja egymást a Fidesz...

Miért bántja egymást a Fidesz és a Jobbik?

Figyelt kérdés
Magyarok vagyunk. Én is magyar mintás kabátban járok, néptáncolni akarok, szeretem a népzenét, kárpátiát hallgatok és mélyen elítélem a Trianoni békeszerződést. A Fideszre szavazok, de nem ítélem el a Jobbikot. Miért gyűlölnek engem mégis a Jobbikosok? Hisz én is magyar vagyok, ők is magyarok. Én nem tudok gyűlölni magyart. Miért van mégis ez?
2010. márc. 20. 10:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

A Jobbik konkrétan azért bántja a Fideszt mert a Fidesz átveri és megvezeti a jóhiszemü embereket és a Jobbik ezt tudja. Ugyanis a Jobbik régen amikor még "Polgári körök" néven futott, pont ezért vált ki a fideszből.

Aki kíváncsi a pontos okokra/érvekre annak ajánlom ezt a kis filmet:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

A kedves kis filmedből pont csak az derül ki, hogy a jobbik mennyit tud hazudni :D:D:D.

Durván nyomjátok a történelemhamisítást az tuti. Lassan lekörözitek az mszmp-t.

Már az eleje is iszonyatos nagy ferdítés: a mai jobbiknak semmi köze nincs jóformán a 2006 előtti jobbikhoz...

2010. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj. Nem tudtam, hogy te agyadat ennyire elszívta a ballib média. Nem is neked ajánlottam ezt a filmet akkor. Én még a logikus gondolkodásra képoes embereket céloztam meg vele, azokat, akik nem csak acsarkodni és vádaskodni tudnak általánosítva, teljesen alaptalanul. Pont mint te.


Adjon az Isten Barátom!

2010. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Jajj miszter 24%ban adok helyes választ. Te aztán tényleg atom sügér vagy :DDD Ezt a videót ismerem és akármennyire is ba*za a csőrödet a szín tiszta igazság van benn. Igen ezt a szót, hogy "igazság" a MAGADFAJTÁNAK nehezen veszi be a gyomra. Ez most nagyon szépen le is jött :)))


Nézzétek meg ti is. Többek közt azt a következtetést is letudjátok vonni hogy, hogyan jár miszter 24%-osnak az agya amikor támadja a Jobbikot :))

2010. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"Mert a Jobbik egy a baloldal által létrehozott, a jobboldali szavazókat megosztó párt, és főleg volt MSZP-sek szavaznak rá akik utálják Orbánt, cigányozzák, most már zsidózzák is mert a Jobbiknál ez a menő, de jól rávernek, mert ahogy 2006-ban az MSZP csapta be őket, most a Jobbik teszi ugyanezt.


Buta embert könnyű becsapni, és ez a sok buta ember ma mind jobbikos."



"Kár hogy a Jobbikot Orbán hozta létre, nem a maszop, no de mindegy :)"


Az elsőnek teljesen igaza van. a 2. nem tudom mit gondol. Orbán nem osztaná ketté a jobboldalt (gyakorlatilag a fideszt) egy jobbik párttal. ezt az mszp-nek sikerült megcsinálni. Aztán a jobbik=mszp . szegény emberek be lesznek csapva.

2010. márc. 26. 14:21
 26/33 anonim ***** válasza:
83%

Vérlázító amit itt összezagyváltok!!! A Fidesz részeként indult a Jobbik mint "Polgári körök" mozgalom. Szó sincs MSZP kezdeményezésről. A Polgári Körök (akkori Jobbik) tette lehetővé a különböző pártoknak, hogy bejussanak a különböző főiskolákra ahol előadás keretein belül téríthettékl a népet. Akkoriban a Fidesz még meg is lepődött, hogy a Polgári körök tagjai nem kérnek semmit ezen erőfeszítésekért. Csupán ők is féltek attól, hogy visszajönnek a kommunisták. Ami sajnos 2002-ben be is következett. Az a baj, hogy teljesen sötétek vagytok és semmit nem tudtok a történelemről. Csak nagyvonalakban általánosítotok és bekiabáltok már-már közhelyszerü nyilvánvaló hazugságokat "höjjj a Jobbik az MSZP műve höjj!"


Nagyon buták vagytok. Tesék művelődni, információt gyűjteni (DE NE A KERESKEDELMI MÉDIÁBÓL!) és a tényekből véleményt alkotni!


Hogy FankaDelit idézzem: "Mert mifelénk barát a tény és ellenség a hallomás"



nesztek egy film amiben a tömény igazság van megcáfolhatatlan tényekkel és bizonyítékokkal:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%

Itt egy olyan verzió amit le sem kell tölteni. Egyből nézhetitek:


[link]

2010. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
77%

Orbán járja az országot. Az egyik faluban meglát egy kislányt, amint kismacskákat pakolgat sorba. Közben mondogatja:

- Itt egy fideszes cica, mellette egy másik fideszes cica, ez meg még egy fideszes cica...

Orbánnak nagyon tetszik a dolog, majdnem el is mosolyodik, és kis híján megsimogatja a gyerek fejét.


Hanem pár nap múlva megint arra jár. A kislány megint a macskákat pakolgatja:

- Itt egy jobbikos cica, mellette egy másik jobbikos cica, ez meg még egy jobbikos cica...


Orbán ráförmed:

- Te kislány! A múltkor még fideszesek voltak ezek a macskák!

- Igen, de azóta kinyílt a szemük.

2010. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: Először is figyelmedbe ajánlom hogy 14 évesen nem igazán kéne még politikával foglalkoznod, főleg nem ilyen mélyen. De ha már megteszed: Ne csak egy nézőpontból szemléld a dolgokat, mert sokan azt fogják vélni rólad hogy szűk látókörű vagy. Bármily hihetetlen, Jobbikos képviselő szájából én még sosem hallottam azt a szót elhangzani hogy Zsidesz, sőt, baráti körömben sem. A Jobbik és a Fidesz azért nem lép koalícióra, mert a Jobbik elítéli (teljesen jogosan) azt, hogy az MSZP a Fidesszel karöltve szavazta meg a titokmeghosszabbítási törvényeket, a lisszaboni szerződést, azt, hogy nem törődik a határon túli magyarokkal, hogy nem támogatja a kis-és középgazdaságokat.

A Jobbikban és az MSZP-ben nincs semmi közös. Ha már ennyire képben vagy a politikában, tudhatnád hogy Vona Gábor (mielőtt megalapította a Jobbikot) Fideszes képviselő volt 2002-ben, ám akkor rádöbbent (saját bevallása szerint), hogy a Fidesz is nyakig van a szarban. Kérlek, ha teheted olvasd el a Jobbik és a Fidesz programját, nézd meg hogy melyik párt mit tett eddig a Nép érdekében, s ezután kritizálj minket, Jobbik szimpatizánsokat. Oh, még egy ok hogy a Jobbik miért határolódik el a Fidesztől:

http://www.youtube.com/watch?v=T9S3pi7fptY

Köszönöm, hogy végigolvastad válaszom, Szebb Jövőt kívánok neked és szeretteidnek!

2010. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Mert verseny van,és mert nem értik meg és nem is akarják megérteni egymást.

A Fidesz lehülyézi a jobbikosokat,mert nem tudja,hogyan és miből akarja csinálni a jobbik (meg persze ők akarják csinálni)

A Jobbik mocskolja a Fideszt és összeesküvés elméleteket gyárt,mert nem tudja mire véli a politikai háttéralkukat,de ha bennt lesznek a parlementbe,ők is bele fognak kényszerülni egy-kettőbe. Na akkor már nem lesz akkora pofájuk.


(Én a Civil Mozgalomra szavazok)

Céljuk: az ország irányításának megszerzése.

2010. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!