Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért bántja egymást a Fidesz...

Miért bántja egymást a Fidesz és a Jobbik?

Figyelt kérdés
Magyarok vagyunk. Én is magyar mintás kabátban járok, néptáncolni akarok, szeretem a népzenét, kárpátiát hallgatok és mélyen elítélem a Trianoni békeszerződést. A Fideszre szavazok, de nem ítélem el a Jobbikot. Miért gyűlölnek engem mégis a Jobbikosok? Hisz én is magyar vagyok, ők is magyarok. Én nem tudok gyűlölni magyart. Miért van mégis ez?
2010. márc. 20. 10:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Elnézést a duplázásért, nem volt szándékos. De így legalább duplán lehet lepontozni...
2010. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Szebb jövőt hajrá Jobbik
2010. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

"azért mert "a jobbik legnagyobb ellensége nem az mszp, hanem a fidesz"


mszp mindenkinek a közös ellensége rosszabbak bárminél


szdsz nek már annyi mszp következik

2010. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Azért, mert a fidesz az EP-választások előtt a lakossági fórumokon végig azokat a demagóg dumákat nyomatta, hogy a Jobbikot az mszp pénzeli, meg elveszett szavazat. Erre jött, hogy mostanság a Magyar Hírlap elég gusztustalan és hazug dolgokkal próbálják mocskolni a Jobbikot. (Vona hivatalosan is nyert a magyarhírlap ellen: [link] )


Szóval ezek után ne várd azt, hogy a Jobbik majd kedvelni fogja a mutyi frekvenciázó, titoktörvényt megszavazó, lisszaboni szerződést olvasatlanul (vagy talán olvasták?) megszavazó fideszt. Ettől függetlenül a Jobbik támogatni fogja azon javaslataikat, amik nemzeti célt szolgálnak.

2010. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem azok a vádak, amivel a jobbikot vádolják nem alaptalanok. De én nem akarok itt veszekedést, mert én magyarokkal nem veszekedem. De szerintem is együtt kéne az mszp-t lenyomni. Egyáltalán nem azért, hogy meglegyen a 2/3-ad. Azért, mert a fideszesek is találnak valamennyi igazat a jobbikban. De nem bíznak bennük. pl.: mi ez már, hogy márc. 15-én a jobbik fikázza a fideszt? ez megemlékezés? Ahhoz képest a fidesz gyűlésen (14 éves létemre ott voltam) egy rossz szót nem szólt a fidesz a jobbikról, talán szóba se került. Mi az, hogy zsidesz? ez valami szójáték? ki tudja, hogy vona gábornak nem egy zsidó volt-e a nagymamája. nekem ez a véleményem, és nem akarok senkit se megsérteni. Hajrá Magyarország, Hajrá magyarok!!
2010. márc. 20. 18:12
 16/33 anonim ***** válasza:
48%

""azért mert "a jobbik legnagyobb ellensége nem az mszp, hanem a fidesz"


mszp mindenkinek a közös ellensége rosszabbak bárminél


szdsz nek már annyi mszp következik"


Ez nem igaz. A fenti idézett mondatot Pörzse Sándor mondta. Utána meg pár hétre már fidesz-jobbik koalícióról ábrándozott. Mégis mit akarnak a jobbikosok? Egyszer mond valamit, utána meg rácáfol? Na ez a legnagyobb baj a jobbikkal. Ők maguk sem tudnak semmit sem....

2010. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Mert a Jobbik egy a baloldal által létrehozott, a jobboldali szavazókat megosztó párt, és főleg volt MSZP-sek szavaznak rá akik utálják Orbánt, cigányozzák, most már zsidózzák is mert a Jobbiknál ez a menő, de jól rávernek, mert ahogy 2006-ban az MSZP csapta be őket, most a Jobbik teszi ugyanezt.


Buta embert könnyű becsapni, és ez a sok buta ember ma mind jobbikos.

2010. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Kár hogy a Jobbikot Orbán hozta létre, nem a maszop, no de mindegy :)
2010. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ennyi hulyeseget.....Jobbikos vagyok es azert nem szeretem a Fideszt ( a partot ) mert:

Az MSZP-vel paktal, Likud a testverpartja, liszaboni szerzodes, titkositas torveny megszavazasa es volt mar hatalmon es megbukott.

2010. márc. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

Mert a Fidesz, akárcsak az MSZP-t, SZDSZ-t, MDF-et tel-avivból irányítják, saját önös érdekeik szerint.

A Jobbikot meg nem.


Na ezek meg pont ezért fújnak nagykoalícióban a Jobbikra, hiszen nem "testvérpárt" a nagy júdeai magyar államban.

2010. márc. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!