Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleménytek a jobbikról...

Mi a véleménytek a jobbikról és aki rossznak gondolja mért gondolja úgy?

Figyelt kérdés

Viccpárt?Mért lenne viccpárt?

Náci?Mért lenne náci?

Nem ért semmihez?Indok?


Már látom a spirituális szememmel,hogy az lesz az egyik válsz:Nem mondok semmit mert jobbikos vagy és nem értenéd meg úgyse.:)


Hajrá😂



2015. aug. 17. 15:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy én siklottam át valami felett, de én még semmi konkrét példát nem olvastam ennél a kérdésnél arra, hogy miért rossz a Jobbik.
2015. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
81%
4-es vagyok. Én szerintem viszonylag konkrét voltam, le is pontoztak a béka feneke alá :D De hát ugye kinek mit jelent a rossz...
2015. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én olvastam több választ is, de utána mindegyikre azt írtad, hogy "megint nem adott választ senki".

Vagy csak a te képernyőd szelektíven elrejti azokat előled?


Majd olvass vissza, hátha megtalálod magad is. Nem akarom annyiszor ismételgetni őket amit itt sorban leírtak néhányan.

2015. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#32 Újra elolvastam, amit írtál. Semmi gyűlöletkeltést, uszítást vagy érvelési hibát nem látok a cikkben. Konkrétan miről gondolod benne, hogy az?
2015. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
52%

Rendben, tételezzük fel, hogy minden szava igaz a cikknek, és ne is foglalkozzunk a körülményekkel.


"a menekülthelyzet Bicskén tarthatatlanná vált" mondja a cikk, miközben annyit tud felhozni ellene, hogy a menekültek nem viselkednek rendesen. Bűncselekményről szó sincs.


"Az ide érkezők pedig jellemzően fiatal, 20-25 éves, munkaképes korú férfiak, akik sokszor márkás ruházatban és drága mobiltelefonokkal mutatkoznak" Ez pl. teljesen irreleváns.


"valamint bevallásuk szerint sem kellett menekülniük semmi elől." Akkor miért vannak menekülttáborban, ha bevallottan nem menekültek?


"A fenti, elfogadhatatlan viselkedés „jutalma” napi háromszori étkezés, ingyenes orvosi ellátás, vérvizsgálat, fogorvosi ellátás, valamint havi 7100 forint ellátás" Ennek semmi köze a viselkedéshez, ez azért jár, mert menekültekről beszélünk.


"mindezek többsége egy magyar állampolgár számára még 40 év munkaviszony után sem jár ingyenesen" Megintcsak irreleváns.


"az intézményt zárttá kell tenni" újabb utalás, hogy a menekültek börtönbe valók.


"akik bűncselekményt, szabálysértést követtek el, hazudtak" De itt eddig ezekről szó sem volt (max a szemetelés, ha az ott szabálysértésnek számít)


"A tábor kizárólag azok számára legyen átmeneti szállás, akik élete ténylegesen veszélyben forog a származási országukban" Ahogy a menekültek nagy része ilyen országból származik, különben nem is kapnának menekültstátuszt.


"de őket sem integrálni szeretnénk, hanem azt szorgalmazzuk, hogy a gyors segítségnyújtás igénybe vételét követően minél hamarabb távozzanak valódi célországukba". Mintha nem így történne...

2015. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Amit itt felsoroltatok "tényeket" a jobbik ellen semmi alapja sincs.
2015. aug. 23. 15:32
 37/39 anonim ***** válasza:
37%
#35 Hazugságokkal én is be tudok bizonyítani bármit, vagy bárminek az ellenkezőjét. A legfontosabb: ezek NEM menekültek. Egy igazi menekült a családjával együtt érkezik, mindent hátrahagyva és/vagy eladva, a pénzét pedig utazásra és élelemre költi, nem okostelefonra meg márkás ruhára. Másrészt a cikket idézve: "bevallásuk szerint sem kellett menekülniük semmi elől."
2015. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
92%
Hát nekem van expárttag ismerősöm (már kilépett). Ő konkrétan úgy fogalmazott, hogy egy miniszteri pozíciót nem bírnának ellátni, mert annyira nincs szakmai tudás a Jobbik hátországánál. Van 1-2 ember ugyan, de azzal egy országot, sem egy gazdaságot nem lehet elirányítani. Nem tudom, hogy kell-e ennél több. A mi cégünkhöz is beraktak két jobbikos vezetőt, amihez eddig nyúltak mind k@ka. De igaza van az egyik válaszolónak, nem fognak felkerülni, a Fidesz ámokfutása után, ez még radikálisabban épeszű embernek nem kell. Mert a programjuk lényegében egy, kis eltérésekkel...és láthatod, hogy hol tartunk a jobbikos programmal....
2015. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
90%

"Amit itt felsoroltatok "tényeket" a jobbik ellen semmi alapja sincs"


De van csak te túl buta vagy hogy megértsd így ezen kár vitázni. Szerintem senki ne írjon ide több választ mert felesleges.

2015. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!