Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleménytek a jobbikról...

Mi a véleménytek a jobbikról és aki rossznak gondolja mért gondolja úgy?

Figyelt kérdés

Viccpárt?Mért lenne viccpárt?

Náci?Mért lenne náci?

Nem ért semmihez?Indok?


Már látom a spirituális szememmel,hogy az lesz az egyik válsz:Nem mondok semmit mert jobbikos vagy és nem értenéd meg úgyse.:)


Hajrá😂



2015. aug. 17. 15:42
1 2 3 4
 11/39 Kele Roland válasza:
77%
Egy álszent súlyosan antiszemita párt. Aki annak idején Orbán segítségével alakult párta és lassan felemészti .
2015. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
28%

A következőn olvasd el az 58. hozzászólást.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__7..


Egyébként meg a Jobbik bármelyik baloldali pártnál csak jobb lehet, mert legalább az emberek érdekeit nézik és a magyar ember és az ország javát akarják.


Az már másik kérdés, miféle balfácán módon próbálnak elérni dolgokat. Ez kb olyan, mint amikor a férj hazamegy és a feleségét egy másik férfival találja együtt az ágyban. Felkiált, tudtam..tudtam! Mire az asszony: Igen drágám, de ő még most is tud!


Na ilyen a jobbik, hogy nagyjából tudta mit de azt nem tudta, hogyan lehet igazán jól. Viszont a Fidesz még most is tud.. eleget tenni az emberek érdekei esetében is és a környező országok elvárásait is tudja hol lehet megváltoztatni és hol kell behajolni kicsit, mielőtt elvinné vagy derékba törné a szél.


Mint a fűzfa, ha kell meghajlik, szinte ledől a földig, de feláll ismét ha el ment a vihar.


A Jobbik ilyenkor inkább ketté törne, de nem engedne.

Aztán meg jöhetne helyette más.

2015. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Itt a legtöbb hozzászóló olyan sötét.Pont,hogy a fidesz keménykedett az unióval meg a többi nagykutyákkal azt most meg azt mondják,hogy a jobbik a béna meg a ****Magyarázkodni nincs kedvem,itt is csak provokátorokat hallotunk meg hü**éket.Meg az a cikk amit a jobbik honlapján belinkelt itt valaki és azt mondja,hogy ez embertelen f*s,az nem MAGYAR.Gondolom te helyesled azt,hogy mobiltelefonokat és zsebpénzt adnak a menekülteknek és ezt nem az unió pénzéből.A menekültek egyébként már rég elmehettek volna csak itt tartják őket mert még többet akarnak csórni az unióból!!! Mellesleg ha már ott vagy a honlapján megnézhetnéd a programjukat is.
2015. aug. 18. 15:07
 14/39 A kérdező kommentje:

12es.Aki gyakori kérdésekről szerzi az infot meg a fidesz oldaláról az inkább ne is politizáljon.A jobbik egyáltalán nem olyan mint az 58adik válaszban amit belinkeltél.Nem kerülgetni kell a forró kását hanem megoldani az adott ügyet de már annyi GYK-s hü**ének magyaráztam el a dolgott de utána is csak náciztak meg semitnemértőnek meg mindennek elhorták a jobbikot.Senki nem ad okot vagy példát,hogy miért.Az az 58adik sem mond okot vagy példát,hogy mért csupán csak finoman szidja és esti mesét tart.


Igen minden párt hibázik néha.A jobbik is.De ha már van valami akkor a fideszesek meg a baloldaliak foggal körömmel küzdenek és a cikket is átirják átértelmezik...stb


Persze amikor a fidesz már annyi rossz dolgot művelt!!!akkor mi van?

Akkor is csak anyit mondanak,hogy a magyar reformok működnek meg rezsicsökkentés.

2015. aug. 18. 15:22
 15/39 A kérdező kommentje:

Az a külömbség kettőnk között,hogy én mondok példákat érveket és konkrétumokat,hogy mért rossz a fidesz.Sőt 1000 annyi dolgot tudnék mondani am miatt rossz.


De te is csak igy rossz úgy rossz meg náci meg nem ért semmihez!!!De konkrétumok példák indokok sehol.


Pl:Fidesz részére:rossz egészségügy,gyenge rendfentartás 50 új adónem.


Jobbik részére mi? Na jöhetnek a válaszok.Ja most se lesznek,mert nem is tudtok.OKÉ

2015. aug. 18. 15:35
 16/39 anonim ***** válasza:
59%

"Persze amikor a fidesz már annyi rossz dolgot művelt!!!akkor mi van?

Akkor is csak anyit mondanak,hogy a magyar reformok működnek meg rezsicsökkentés."


"A FIDESZ rossz dolgot művelt", csak éppen a baloldalnak és a tőkés világnak akik korábban az embereket szipolyozták ki teljesen. Nekik rossz ami nekünk kisembereknek jó.


Éppen, hogy a rezsi csökkentés működik és még nem kell minimálisan 31% adót fizetni a legkevesebb jövedelem után is mint korábban, helyette már itt a 15% ami még csökkenni fog. A vásárlást terhelő adó vette át a szerepét, ami az elköltött pénztől függő mértékű. Vagyis azt terheli jobban, aki többet tud költeni.


Nem tud senki konkrét dolgot mondani??

Mondom én is itt és az idézett oldalon is, de nem veszed tudomásul, csak azt tudod mondani, senki nem mond semmit. Egy alkalmi "nagyothalló" számára bárki bármit mond, az neki semmi, mert nem akarja meghallani.


Második helyen nálam is a jobbik áll, de csak azért, mert bárki más a baloldalról csak tönkre tenné az országot szándékosan, ahogy ezt már sok éven keresztül bizonyították is mert volna képességük végig vinni dolgokat, csak éppen nem a mi érdekeinket nézik, vagyis nem az emberekét.


A jobbik tenne jó lépéseket, csak éppen balfék módon. Nem tudna egyensúlyozni azon a bizonyos EU diplomáciai kötélen, hanem nagyon gyorsan lezuhanna onnan és akkor megint jönne más.


Amit írsz az csak üres vagdalkozás a tehetségtelenség mögött.

2015. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%

A rövid verzió az h mert gazdasági és társadalmi katasztrófához vezetne ha felkerülnének.

Továbbá az ezt követő első nap annyi lenne az országot elhagyni kívánok száma h már abba bele rokkanna a gazdaság.

(értsd több millió ember menekülne el)


Persze ezt a fanatikusok úgy sem ismerik el.

Ahogy azt sem h valszeg diktatúra lenne és azt sem h az emberek 90%-a pont ebből nem kér.

Ezért nem valószínű h felkerülnek.

Mert senki sem szeretne egy ilyen rendszerben élni.

És igen azt is tudom ők mindig arra fogják h sok a páva meg az agymosót liberális. A helyzet azonban az h bár a jelenlegi rendszer sem tökéletes de a többségnek nem kell a jobbik féle

"Radikális változás" Ennyi a lényeg.

2015. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, annál nagyobb diktatúra biztosan nem lenne, mint most. Most üldöznek minden nemzeti, hazafias véleményt, nincs sajtószabadság. A Jobbik nem üldözi azokat, akik nem értenek egyet velük. Plusz egyedül ők ellenzik a cigányok pozitív diszkriminációját, tehát csak ők állnak ki a faji egyenlőség mellett, ami a demokrácia fontos velejárója.
2015. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Az a legidegesítöbb amikor egy fideszes birka akar engem kioktatni a politikáról.Még mindig nincs konkrét dolog a jobbik ellen.Tod az az érzésem,hogy nem olvastad végig a kommenteimet.


Rezsicsökkentés müködik?Hol?Mert nem itt!!!Csak elmélti dolgokkal foglalkozol amit a fidesz berizsázott azzal nem hogy mennyi a rezsid mert nekünk nem változott semmit.


Miért lenne diktatúra ha a jobbik hatalmon lenne?Monda a szomszéd marinéni?Indok?


Most mondok még eggyet a fidesz javára:A munkahelyek csökentek.Ne gyere majd nekem azzal,hogy növekedett mert a közmunka nem munka.

2015. aug. 19. 16:29
 20/39 anonim ***** válasza:

"A Jobbik nem üldözi azokat, akik nem értenek egyet velük"


Na akkor menj be egy MSZP-s v Izraeli zászlóval egy jobbikos rendezvényre. Szerintem annyira nem fognak üldözni h minimum csak 2 bordatöréssel jössz ki onnan.


De ebből is látszik h fanatikus vagy ti még mindig nem értitek h az embereknek nem kell az amit ti képviseltek, nem akarnak olyan változást amit a jobbik csinálna.

És ezért nem fogtok soha nyerni.

Mert tudják h a jobbik csak rontana még a jelenlegi igen ingatag helyzeten is.

De valszeg ezt sem érted meg, szal én befejeztem szia majd 18-ban megint csodálkozhattok.

2015. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!