Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleménytek a jobbikról...

Mi a véleménytek a jobbikról és aki rossznak gondolja mért gondolja úgy?

Figyelt kérdés

Viccpárt?Mért lenne viccpárt?

Náci?Mért lenne náci?

Nem ért semmihez?Indok?


Már látom a spirituális szememmel,hogy az lesz az egyik válsz:Nem mondok semmit mert jobbikos vagy és nem értenéd meg úgyse.:)


Hajrá😂



2015. aug. 17. 15:42
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 16:36
 22/39 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 16:37
 23/39 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 16:41
 24/39 anonim ***** válasza:
90%
Őrült egy elvakult jobbikos az ostoba fajtából! Nem lát tovább a szemellenzőjénél, süket mint a fajdkakas amikor dürrög. Se lát se hall hiába beszéltek neki, csak annyit tud hajtogatni, "még mindig nem érkezett válasz" amikor csak azt ír mindenki egyfolytában. Ezért elvakult mert nem látja a fától az erdőt!
2015. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
76%
Ez olyan mint a vakember. Csak azt kiabálja, nem mutattatok semmit, még mindig nem látok, még mindig nem látok semmit belőle, még mindig nem látom, nem mutattatok semit :)))
2015. aug. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
30%

"Na akkor menj be egy MSZP-s v Izraeli zászlóval egy jobbikos rendezvényre. Szerintem annyira nem fognak üldözni h minimum csak 2 bordatöréssel jössz ki onnan."

Félreértetted, amit írtam, szerintem direkt. A Jobbik, mint párt, nem üldözi az ellenvéleményt. Ugyanúgy műküdhetne pl. az atv vagy az index.hu, bármilyen szélsőliberálisok és magyarellenesek. Ellentétben a mostani helyzettel, amikor a kuruc.info illegalitásban kell, hogy működjön.


"De ebből is látszik h fanatikus vagy ti még mindig nem értitek h az embereknek nem kell az amit ti képviseltek, nem akarnak olyan változást amit a jobbik csinálna."

Dehogynem akarnak, legfeljebb nem tudják, hogy azt csinálná a Jobbik. Szerintem az emberek szeretnének egyenlő elbánást az unióban Magyarország számára, szeretnének faji egyenlőséget, szeretnék a cigánybűnözés mérséklődését, szeretnének tudni megélni az ország elhagyása nélkül.

2015. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__5..


Olvasd el a 4-es választ.Pont illik rád

2015. aug. 20. 16:00
 28/39 anonim ***** válasza:
90%
Ne azt kiabáld, hogy a sok hülye mind szembe jön az autópályán, inkább nézd meg, te magad nem mész-e szembe mindenkivel. Pedig úgy látom, igen.
2015. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Neked nagyon gyenge a felfogó képességed,kértem,hogy pár olyan dolgot mondj ami miatt rossz a jobbik(sértegetéseken kívül)De te csak engem sértegecc,hogy lehetsz ennyire analfabéta.Talán ha a fideszről mondasz pár jó dolgot és meg tudod magyarázni(értelmesen)azokat a rossz dolgokat amit műveltek akkor azt mondom,hogy OK igazad van.
2015. aug. 20. 17:21
 30/39 anonim ***** válasza:

Ez a jobbikos ember aki itt figyelmen kívül hagyja bárkinek a véleményét és az indokait, nagyon komolytalanul áll a kérdéshez. kicsit olyan mint a régi egy pártnak nevelt hiteler-jugent pszichiátriai szempontból tudatos irányú félre neveléssel eltorzított lelkű tagjai.


(Nem a jobbikot, inkább a kérdezőt jellemzi a reagálásának ez a módja.) Semmi racionális indokot nem fogad el ami ellene szól az ő által képviselni vélt dolgoknak, pedig eddig nyomós indokok hangzottak el itt az előzőekben és mint ha meg sem hallotta volna. Sajnos komolytalanul áll hozzá és nem érvel reálisan, inkább erővel nyomja a mérleg számára kedvező oldalát azzal, hogy nem hallja meg, nem fogadja el azt ami kézenfekvően úgy igaz sokak véleménye szerint is de a számára nem kedvező.


Vagyis ha nem tetszik neki az szerinte nem is igaz.


A jobbik is hasonlóan emberbaráti szándékokat mutató párt a Fideszhez hasonlóan, viszont a képességeik és az eddigi megnyilatkozásik alapján inkább egy idegesen kapkodó felelőtlen gyerekre emlékeztetnek.


A Jobbik mindent erőből akarna megoldani a diplomácia helyett, bármi is lenne a vége.

Ezeket a nyilvánvaló tényeket nem képes, vagy nem szándékozik felfogni a kérdező.

2015. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!