Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a jobbikról?

Mi a véleményetek a jobbikról?

Figyelt kérdés
Én azt érzem, hogy vannak az értelmes hazaszerető emberek benne akik tényleg csak jobbá tennék az országot és egy rakás hozzájuk csapódott náci, aki csak azért van ott, mert az a szélső jobb. Maga a párt szerintetek inkább melyiket képviseli? mert az tuti, hogy azt mondjék, hogy az előbbi, de hogy ebből mi igaz és mi nem...?
2015. jún. 7. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Inkább egy jobbikos szomszédot, mint cigányt:)
2015. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Az egyetlen normális párt az országban.
2015. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ezzel nem válaszoltatok a kérdésemre.
2015. jún. 7. 21:28
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem is fogunk.
2015. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg van néha egy két túlzás amit csinálnak néhányan a Jobbikból, de ők legalább jót akarnak. Azt, hogy a sok "náci" hozzájukcsapódik én inkább a szavazók körében veszem észre, mivel ez a legjobboldalibb párt az összes radikálisabb szavazó inkább idehúz.

Nem teljesen tartozik ide, de Volner János meg számomra bőven a legszimpatikusabb politikus, nézd meg néhány interjút vele, intelligens, jól beszél, jó dolgokat akar, az egyetlen probléma, hogy egy csomószor nem tud normálisan beszélni, mert egyből a rasszistaságot próbálják ráhúzni és nem tud a lényegről beszélni.

2015. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
na végre egy rendes válasz, köszi.
2015. jún. 7. 21:38
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Egy naiv és agyatlan emberekből álló politikai csoportosulás, akik meg vannak róla győződve, hogy majd nemzeti szittyáskodással és szívcsakrás turulkultusszal olyan jólét lesz Magyarországon, mint amilyen a világon máshol nem létezik, aztán megtámadjuk a szomszéd országokat, legyőzzük őket és újra Nagy-Magyarország lesz, mert hát anélkül nem lehet meglenni.
2015. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
4 évet kaphatnak bizonyításnak, az idő alatt nem lehet elkúrni az országot, legalábbis annyira tuti nem, mint a Gyurcsányék. Ha nem lesz változás, akkor majd lesz a más. Én rájuk szavazok, mert alapból nacionalista vagyok, ha törik ha szakad, ha kém ügy, ha cuki kampány, leszarom...olyan kormányt akarok, aki még nem volt hatalmon.
2015. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Ha gazdaságilag nézem (miért nézném máshogy, populizmusból nem gazdagodik meg a lakosság), akkor egy csőd kb. Elvileg rendszerváltás kellene a népnek, erre kőkomcsi gazdaságpolitikával akar nyerni a jobbik. Valószínűleg fog is, mert a lakosság még mindig szocializmusban van agyilag.


Nem értem miért nem szavazzák meg azokat a pártokat az emberek, amelyek kb lemásolják a nyugati gazdasági politikát.

2015. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
12%
A kérdezövel szemben én ugyérzem, hogy egy pár külföldröl pénzelt alak "nácit" játszik mert az most olyan menö, aztán ezekhez csatlakozot pár jófej hazafi akik jót akarnak az országnak de az orokig sem látnak ugy megvanak vezetve (mármint a szavazóik) a jobbikhoz hasonló pártok Helen vannak európaszerte az egyetlen céljuk pedig az EU bomlastása belüröl. Nem akarok mutogatni, hogy ez kinek lehet érdeke de európának és magyarországnak biztosnem
2015. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!