Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A JOBBIKnak tényleg náci...

A JOBBIKnak tényleg náci "hajlamai" vannak? Sok idősebbtől hallom ezt és nem tudom mennyi igazság van benne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
53%

"Nyilatkozzanak arról, ki pénzeli a kampányukat. Fogadok hogy zs-vel kezdődik, és idó-val végződik."


Nyilatkozom: Teljes egészében a tagok pénzelik a többi párttal ellentétben még egyetlen fillért sem vettek fel közpénzből.

2010. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanolyan ostoba, ótvar, szar eszmékért rajonganak, mint annak idején a nácik vagy a nyilasok, rasszisták és antiszemiták. Az antiglobalizmusuk és a nagy iszlámbarátságuk pedig leginkább a mai nyugat-európai szélsőbaloldallal rokonítja őket. A legkártékonyabb magyar párt jelenleg. Szerencsére ennél feljebb már nem fognak jutni, mennek hamarosan a történelem szemétdombjára, ahova valók a hülyegyerekgárdával együtt.
2010. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
59%
Előttem szóló itt is van legkártékonyabb. És ez személyedben testesül meg :)
2010. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
45%
Nincs semmilyen náci hajlama. Egyébként is eléggé lerágott csont a téma, a libsik jönnek a rasszista-fasiszta-trapista szövegükkel, lásd az előttem írót.
2010. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
68%

Vannak ijesztő párhuzamok. Csak talán ügyesebben csinálják.


Például ők "ugye" nem zsidóznak.

De Morvai Krisztina "metélt farkakról" beszél egy netes vitában, Vona Gábor Izraelbe küld riportereket, és az Iráni gárdára és nyilvánvalóan azért "lenne szükség", mert Irán utálja Izraelt.

Amikor pedig a tömeg azt harsogja, hogy "mocskos zsidók, mocskos zsidók!" akkor a Jobbikosok elnézően mosolyognak... Amit nem lenne szabad.


Szóval: nem lehet azt mondani, hogy nácik, de azok az "idősebbek" elég sokat megértek már ahhoz, hogy meglássanak olyan jeleket is, amiket mi, fiatalabbak nem veszünk kellőképp komolyan... Szerintem.

2010. febr. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
61%
Leírni százszor az előttem szóló fiatal mondatait, mert piszkosul fontossá válnak, hamarabb, mint szeretnétek.
2010. febr. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Sajnos sok idősebb embert átvert és még ma is átver a jelenlegi politikai irányzat. A jobbiktól csak annak kell(kellene) félnie, aki a mostani és az előző kormányzati ciklus alatt élt mint marci hevesen közpénzből. Azért nacizzák le a Jobbikot, mert el akarja számoltatni az eddigi harácsolókat, akiknek igenis van félnivalójuk. El kéne olvasni a programjukat és nem a média által szajkózott hülyeségeket terjeszteni.Nem zsidóznak nem cigányoznak, csak elegük van ebből a korrupt bűnözőket támogató rendszerből.
2010. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
66%

Van, akinek elég nézni Vona fejét a beszédei közben. Persze szívtelen embernek hiába magyaráznék erről az érzékszervünkről... Tehát a csodával határos módon nem jobbos nagy többség nem a tévéből szedi a nézeteit, van több forrása is, még ha nem is viszi túlzásba. De a józan észhez hozzátartozik a látás is, és a 01:53 által említettek is, amik fontosabbak az egésznél, amikor óvatos ikszelésről volna szó. Persze aki "önként" ragad a barikádra és/vagy a kurucra, annak nehéz beadni, hogy sokan az ő idióta hírportáljaikat is figyelemmel kísérjük. És az a konklúzió sokakban, hogy egy párt, ami ilyen-olyan elkülönülésekhez szeretne ragaszkodni, miközben bírálja és fasisztázza az ellenkezőjét művelő, a különbségeket valóban felszámolni képtelen pol. vezetést, többszörösen irracionális alapokon érvelget. Mert nagyon szépen szemet húnynak a Magyar Szent Korona Védelmezőiből ki-kiszakadó, tisztább szívvel tűrhetetlen megnyilvánulásokat, és nagyon bírálják az összes többi pártot, saját kizárólagusságukat büszkén hirdetendő. Nagyon mélyen hiszik, hogy egy tetves párt alkalmas arra, hogy az én gyűlöletre hajlamos szomszédaimtól megvédjen engem, ha történetesen valamiért elindul benne a hazaárulózós program. Irracionális alapokon munkálkodni - ez az őrület egyik legszebb definíciója. Abból meg van már elég nélkülük is, tényleg legyen elég, nem kell jobban szenvednünk.


A fő gond, hogy puhapöçsök milliói szentül meg vannak győződve (győzve) arról, hogy a jövőben kell megoldódni mindennek egy felső szintű vezetés által. Hányszoros megtagadása ez a valódi felelősök (te és én) felelősségének? Gon-dol-kod-ni.

2010. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
72%
*megnyilvánulások fölött
2010. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
26%

Látom jól kijátszátok a náci kártyát, aki valódi változást akar, az mindjárt náci-rászístá-trápistá.


"náci kártya egy igen gyakran előforduló érvelési hiba. Érzelmektől átfűtött viták hevében rendre előfordul, hogy az egyik (néha mindkét) oldal megpróbálja a nemzetiszocializmussal vagy a Harmadik Birodalommal valamilyen módon összefüggésbe hozni a vitapartner(ei)t."


[link]

2010. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!