Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A JOBBIKnak tényleg náci...

A JOBBIKnak tényleg náci "hajlamai" vannak? Sok idősebbtől hallom ezt és nem tudom mennyi igazság van benne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
59%
persze és gyerekgyilkosok szűzlányok vérét isszák.
2010. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
a jobbiknak nincsenek náci hajlamai, ezt azért terjesztették el, hogy azok az emberek, akik képtelenek utánanézni saját maguk a dolgoknak, elhigyjék és többet ne is érdekelje őket a párt... na mármost ezekből a hiszékeny emberekből kétféle van: aki ezért gyűlöli a jobbikot, és az, aki ezért lett jobbikos...sajnos ez utóbbiak tényleg nácik, és azt hiszik, hogy a jobbik őket képviseli, és itt cigány meg zsidóirtás lesz...pedig nekik is elég lenne, ha kinyitnák a programot és átlapoznák, hogy rájöjjenek, eltévedtek...
2010. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nincsenek. Ezt a többi párt terjeszti róluk, így próbálják őket lenyomni. A tájékozatlanok meg be is dőlnek.
2010. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
0%
Ez a saját csendőrség mindenesetre gyanús. Másra nem jó csak, hogy visszajöjjenek a régi ÁVH-s idők, amikor bárkire rátörték az ajtót, hogy aztán soha többé ne lássa senki(kivégzés, büntetőtábor)
2010. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%
Nagyanyam is ezt mondta de aztan elmagyaraztam neki mirol van szo aztan mostmar nagy Jobbikos lett o is.
2010. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
49%
A JOBBIKNAK NINCSENEK NÁCI HAJLAMAI!!!
2010. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
18%
Persze. Csak a hülye nem látja.
2010. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
16.17 te nem lehetsz töriből vmi jó :) Röviden: Diplomás tanult emberek voltak becsülettel akiket nem lehetett megvesztegetni, 1881-1945ig működtek, az ÁVH: 1945-től a csendőröket váltotta fel, valóban rettegésben tartották az országot. A Jobbik ezért szeretné visszaállítani a csendőrséget azaz megbízhatóbb felügyeletet szeretne.
2010. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
46%
Tudom, nem reprezentatív, meg az én utcalány anyámat, de az összes jobbikos ismerősöm ( kb 50-60 ember) véresszájú antiszemita, gyűlöli a cigányokat, a melegektől megvonná az állampolgárságot, és valami tekintélyelvű nemzetállamban gondolkodik, lehetőleg zárt számmal az egyetemeken.
2010. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
0%

16:26 Kik voltak a diplomás, tanult emberek?

Én nem vontam párhuzamot a régi és a tervezett csendőrség között. Csak felvetettem, hogy mire lehet alkalmazni egy külön kis "magánhadsereget". A pártot támogató emberek többsége(skinheadek), okozhatja az ilyen gondolatokat nálam.

2010. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!