Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A JOBBIKnak tényleg náci...

A JOBBIKnak tényleg náci "hajlamai" vannak? Sok idősebbtől hallom ezt és nem tudom mennyi igazság van benne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
17%
És ezt hogyan kívánja úgy biztosítani, hogy az esetleges támogatások ne kerüljenek többe, mint a munka? Mert a programjukból az derül ki, hogy vagy értéktelen ostoba közmunkaprogramot végeztetnének velük, vagy olyan helyeken akarnak mezőgazdaságba fogni, ahol termékenységi mágiát kellene végeznie egy falka druidának, hogy a magot visszaadja a föld.
2010. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
82%
lol 17.07 téged melyik párt fizet hogy ilyeneket írsz? :D fidesz vagy mszp?
2010. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
21%
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ne hülyéskedj, voltak annyira arcátlanul,pofátlanok, hogy 88 oldalasra sikerült a programjuk. Teljesen hülyének nézik az embereket.Divat náci gyerekek, akikben van egy kis lázongó . Nyilatkozzanak arról, ki pénzeli a kampányukat. Fogadok hogy zs-vel kezdődik, és idó-val végződik.
2010. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
32%

17:07

Én egy liberális állampolgár vagyok, akit érdekel, hogy mit tervez az egyik parlamentbe készülő párt. Várom a válaszokat a kérdésemre.

2010. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
64%
én meg nem politizálok de a te 38%-oddal nem hiszem hogy "érdekődő liberális állampolgár" lennél tényleg el kéne utaznod valahova áprilisban. sőt előbb is.. hogy legalább itt ne rontsd a levegőt.
2010. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
28%
Én úgy vélem, hogy igenisvannak, mert ami erőszak a másik embertásruk ellen irányul, az nem tizstességes dolog. Nevezzük nácinak, nevezzük kommunistának mindegy, ez erkölcstelen viselkedés, és aki pl a cigányságot kiírtani akarja, megérdemli, hogy őróla is így gondolkodjanak.
2010. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%
A jobbikról az híresztel rosszat,aki fél az elszámoltatástól,mszp,fidesz,a cigányok.Tehát a egy rendes adófizető állampolgárnak nincs félni valója.Hajrá jobbik.
2010. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
34%
Igen, zsidóznak, cigányoznak, hazaáruloznak naphoszat, és az ember már akkor is ellenség ha egyszerüen nem szimpatizál velük.
2010. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
46%

"Nevezzük nácinak, nevezzük kommunistának mindegy, ez erkölcstelen viselkedés, és aki pl a cigányságot kiírtani akarja, megérdemli, hogy őróla is így gondolkodjanak."


Te mit csinálnál velük? Szaporítani kell őket?

2010. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

"És ezt hogyan kívánja úgy biztosítani, hogy az esetleges támogatások ne kerüljenek többe, mint a munka? Mert a programjukból az derül ki, hogy vagy értéktelen ostoba közmunkaprogramot végeztetnének velük, vagy olyan helyeken akarnak mezőgazdaságba fogni, ahol termékenységi mágiát kellene végeznie egy falka druidának, hogy a magot visszaadja a föld."


Az már önmagában eredmény lenne. Ha napi nyolc órában dolgoznak már nyolc órával kevesebben lopnak.

2010. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!