Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy tudtok olyan pártra...

Hogy tudtok olyan pártra szavazni aki nem csinál mást csak hallgat, vagy ha megszólal akkor csak mocskolódik, kiállni vitázni nem mer, tenni nem tesz semmit?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat, hogy "és te hogy tudsz...", hanem a kérdésre kérek választ.
2010. febr. 16. 21:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem állnak ki vitázni, és nem látni semmi mozgolódást mert jön lassan a választás és óriási a tét, már csak 2 hónap..

Vitázni nagyon nem lehet min, az mszp minden téren, szinten megbukott már nem ellenfél.

2010. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

""Mennyit fizetnek neked"

nem fizettek, de figyu, nyugodtan bebizonyíthatod nekem ,hogy amit mondtam az a fideszre nem igaz. Bizonyítsad be, hogy hazudok!"


Kérdező...hülyét ép érvekkel sem lehet meggyőzni. Írd meg véleményed, és ennyi, többet nem tehetsz. Az élet megteszi helyetted, csak más eszközökkel...ha a kretének nem jönnek rá az igazságra, akkor újabb gondok jönnek, mint pl. reálbércsökkenés, munkanélküliség, stb., és a társadalom elkezd hullani.

Írd meg a véleményed, de önmagad is véleményezd. Ha bajban vagy, akkor hibáztál, és gondolkozz el, hogyan javíthatod ki. Gondolkozz, ne pedig csőcselékként viselkedj, mint a többi ember. Sok sikert!

Ha az emberek megtanulják az élet leckéjét, jó soruk lesz, ha nem, akkor kipusztulnak. Ezt az élet megcsinálja, nem a Te feladatod.

2010. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!


Kérlek linkelj egy inerjút, egy cikket, egy hangfelvételt vagy bármit amin a fidesz "mocskolódik".

Nemtudom feltűnt-e már, hogy például Orbán beszédében összesen 3-szor hangzott el az hogy Gyurcsány Ferenc, míg a másik oldalon egy 2 perces interjúban hangzik el 3-szor hogy így az Orbán meg úgy az Orbán.


Hol éltetek ti, akik az mszpre szavaztok? Rájuk kell nézni, nem mondhatnám hogy sugárzik róluk az értelem. Elloptak mindent, eladtak mindent. A nyugdíjasokra probálnak meg építeni, vajon miért? Azok között van a sok volt párttitkár, +3000Ft a nyugdíjba és biztos szavazó. Fidesz ellenben a fiatalokat támogatja.

Nem akarok senkit meggyőzni, de kíváncsi vagyok mi van annak a fejében aki az mszpre szavaz. Félni nem félek, hogy entalántán elérnek valamit a választásokon mert nincs az az Isten, nem azért írom ezeket, csak egyszerűen nem tudom felfogni mit gondolnak az emberek.

Jobbikról meg annyit, hogy úgy nem lehet kormányozni ahogy ők akarnak. Vona Gábor az ovodába járt mikor Orbán már a politikában volt. Visszatérve a beszédére, csak még annyit, hogy megkell nézni kik űltek a nézők között, csupa ÉRTELMES ember, ellenben a másik oldalon te jó ég!

A Jobbik úgy fogja végezni mint az SZDSZ, azis az MSZP ellen jött létre, csak ezt midnenki elfelejtette, mostmeg koalícióba lopnak Demszky meg az éppen aktuális min.elnök.


Kérem egy mszp szavazó világosítson fel arról hogy mit gondol mert egyszerűen nemtudom elképzelni.

2010. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
66%
Miért mondja azt minden fideszes arra, aki nem ismerte fel a szent orbáni eszmét, hogy hülye, barom, kretén stb.? Majd kormányozni is így fogtok? Akkor nagyon hamar magatokra maradtok, mert rossz hírem van: Ennek az országnak a túlnyomó része a ti fogalmaitok szerint hülye, barom és kretén. És így bizony nagyon hamar leválthat titeket. Lehet, hogy 4 év sem kell hozzá.
2010. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%
Azért írom, hogy az emberek kretének, mert saját maguk lopták szét az országot! Az állampolgárok okozták ezt a súlyos gazdasági helyzetet, ezt nem veszik észre!!
2010. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

nyissad meg a fidesz weblapját és nézzed meg hány helyen beszélnek az mszp-ről a gyurcsányról bajnairól, és a többi pártról.


gondolom te nem láttad a metró újságot sem ahol ment a köpködés mind2 oldalról. "Afidesz ezt csinálta, az mszp azt", stb...


TV-ben is csak annyit hallani, hogy ha az mszp mondd valamit, akkor a reakciójuk pont az ellentéte.


Vitára nem hajlandó. Programot nem adnak ki. Nem tudni mit tennének az országgal ha ők kerülnének hatalomra. Mi adna okot arra, hogy én kormányon akarjam látni őket?


Neked ennyi elég ahhoz, hogy őket akard?

2010. febr. 16. 22:46
 17/34 A kérdező kommentje:

"ma 22:18"

igen tudom, hogy nem nagyon lehet meggyőzni őket, de azért elmondom amit gondolok, és kíváncsi vagyok, hogy mi jár ezeknek az embereknek a fejében.


De látod, minden érvelés nélkül beugatják, hogy hazudok, olyanokkal kapcs ami nyilvánvaló.


Amúgy sajnos nem lehet ilyenek mellett elmenni. Ha arról lenne szó, hogy ők más focicsapatot szeretnek. Mert azt rájuk lehetne hagyni (utálom a focit). Itt viszont az országról van szó. Ha a sok hülye elcseszi az irányítást, az nekem is szar lesz nem csak nekik.

2010. febr. 16. 22:48
 18/34 anonim ***** válasza:
67%
METRÓ ÚJSÁG, te jó ISTEN olvassál normális lapokat talán nem azt a szennyet.
2010. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod látni a programjukat nyugi:)
2010. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
szerencsétlen, a hirdetéseket nem az újság csinálja, hanem a párt adja fel!
2010. febr. 16. 22:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!