Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy tudtok olyan pártra...

Hogy tudtok olyan pártra szavazni aki nem csinál mást csak hallgat, vagy ha megszólal akkor csak mocskolódik, kiállni vitázni nem mer, tenni nem tesz semmit?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat, hogy "és te hogy tudsz...", hanem a kérdésre kérek választ.
2010. febr. 16. 21:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
az mszp-re gondolsz?
2010. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
43%
Tudom, melyik pártra gondolsz, és valami azt súgja, hogy te sem tartod őket méltónak arra a kegyre, amelyben hamarosan részesülnek majd. Mivel én sem tartozom a szavazóik közé, osztom eme véleményt. Az okát pedig leginkább abban látom, hogy sok elkeseredett és hiszékeny ember még mindig a csodákban reménykedik. Szomorú.
2010. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
33%
Én biztosan nem szavazol rájuk,de sajnos sokan hisznek a vezér hangzatos szólamainak.Nem mond semmit,de azt nagyon.
2010. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 X. Maté ***** válasza:
61%
A FIDESZ-re gondol, nem az MSZP-re...
2010. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyet nem teszek :)


Egyébként szerintem a F***sz-re gondol. Ők húzták le magukat a retyón. De miért is kéne bármit tenniük. Az MSZP lejáratta magát. Amúgy is rasszistázik helyettük is. Ha meg bármit kiszivárogtatnának a (valódi) terveikből, lehet hogy nem jutnának kormányra. De ez logikus is. Ha nem lenne takargatni valójuk, már közkézen lenne a programjuk, és ezerrel kampányolnának vele.

2010. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
39%
Ezen én is nagyon csodálkozom. Csak az lehet a magyarázat, hogy 20 (vagy 200?) év elteltével is ilyen naivak az emberek. Amit még kevésbé értek, hogy olyan komoly diplomás emberek, akiket én egyébként szakmailag meg emberileg tisztelek a környezetemben, naiv tágra nyílt szemmel agitálnak a FIDESZ mellett, és magyarázzák, hogy ez így most jó lesz nekünk. Aztán amikor próbálom megpiszkálni, hogy miért vagy mitől is lesz jó, akkor hamar kiderül, hogy tényleg az elkeseredettség van mögötte, hogy ha most se, ők se, akkor tényleg vége mindennek. És nem akarják, hogy vége legyen mindennek. Ezért hisznek.
2010. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

igen fideszre gondoltam.

hogy én kire szavazok meg mit gondolok a többiről az most itt mind1, mielőtt valaki firtatná.


Az a bajom, hogy az embereknek tényleg elég annyi, hogy itt egy párt, aki az mszp ellensége, és ennyi. Egy totál inaktív párt. Mert ne nevezzük már aktivitásnak azt, hogy köpköd a többiekre.

Ha annyira alkalmasok lennének a vezetésre, akkor miért nem állnak ki vitázni? Miért nem adták ki a programjukat?


Lassan tényleg az egész fidesz olyan mint valami vallás, az emberek egyszerűen hisznek benne. Vagy lehet, hogy nekik elég az, hogy ha a pártjuk az ellen van akit nem szeretnek. Akkor hogy lesz ebből rendes ország, hisz a fidesz összes erejét ez viszi el, ebben a jók. Azt se fogják tudni hogyan kormányozzanak, hisz nem lesznek felkészültek.

2010. febr. 16. 21:34
 8/34 anonim ***** válasza:
42%

Mennyit fizetnek neked, hogy ilyen kérdéseket tegyél fel? Azt hiszem még is csak az mszp-re gondolsz. Ezt a pszichológiában úgy hívják, kivetítés. Amilyen vagytok azt vetíted ki másokra.

Csak néhány példa: mocskolódni Mesterházi szokott ld. Orvosok vagy pedagógusok sértegetése.

Vitázni kivel? Egy 10% alatti pártocskával? Én még emlékszem a 2006-os Orbán Gyurcsány "vitára".Hogy ott Gyurcsi mennyi hazugságot össze hordott. Hülye lenne megint táptalajt adni megi ilyen hazudozásnak.

2010. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Mindenesetre érdekes lesz...BG-nek - úgy tűnik legalábbis - hogy sikerült eltüntetnie ideiglenesen a hiányt, próbálkozik. Most kiderül, hogy a sok kretén (értsd. szavazók) a valóságot látják-e, vagy majd azokra szavaznak, akik többet ígérnek...ha a dumára mennek, akkor legalább kiszelektálódnak, az élet teszi a dolgát...ha a valóságot látják, akkor meg megérdemli a nemzet népe, hogy jobb legyen idővel, mert végre felnőttek.
2010. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"Mennyit fizetnek neked"

nem fizettek, de figyu, nyugodtan bebizonyíthatod nekem ,hogy amit mondtam az a fideszre nem igaz. Bizonyítsad be, hogy hazudok!

2010. febr. 16. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!