Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt szavazói körének...

Melyik párt szavazói körének iskolázottsága a legalacsonyabb?

Figyelt kérdés
sztem a Jobbiké az itteni válaszokat olvasgatva.És mielőtt valaki szidni kezdene,nem vagyok se fideszes se mszp-s.nem is tudom még hogy kire szavazok,lehet hogy a jobbikra,lehet h a fideszre lehet h az mszp-re.Majd még eldől.
2010. febr. 13. 19:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

" Egy értelmiségi ember ezt képes felfogni.

"


Köszönöm, hogy ezt leírtad.

2010. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Minden viccen kívül az MCF.A néhány százezer választókorú cigány szavazatai megoszlanak az MSZP és a Fidesz között,de pár ezer-tízezer szavazatot nyílván Kolompár is összeszed majd,nem cigány származású pedig nem fog egy ilyen párta szavazni.A cigányságra pedig ugye lehet mondani,hogy az átlagos iskolázottsága valóban alacsonyabb a nem cigányokénál.Amire a kérdező gondol,az a műveltség,van összefüggés,de azért nem ugyanaz a kettő.
2010. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Azért az iskolázottságot és képzettséget ne azonosítsuk élettapasztalattal és tudással. Tudósok és iskolázatlanok között néha csak a diploma a különbség. Szerintem minden párt szimpatizánsai követtek már el nagy hibát. A fidesz szavazó tábora anno pl. kisajátította a kokárdát ami nagy butaságra vall. Számtalan emberen virított még májusban is. Azóta nem hordom még a nemzeti ünnepen sem. A Jobbikosok ezzel az állandó gárdázással meg acsarkodással mennek az agyamra a szavazóik meg a trianonozással. Az MSZP bebizonyította hogy töketlenek társasága akik pont úgy a sz@rban hagyták az országot mint a fidesz. Sajnos a pártokban levő 1-1 szakember nem garancia semmire, főleg nem az elhivatottságra. Legjobban azt utálom ha valaki nagyobb magyarnak vallja másoknál. Szerintem mindenki egyenlő és nem vagyok azért kevesebb mert nem arra szavazok mint ő. Senki nem tud és nem is akar élni a lehetőséggel amit kap az országtól de ez nem a szavazók hibája. Sajnos választani abból lehet ami van. Ott látom a hibát hogy az emberek magarországon csak Coca colában meg pepsiben gondolkoznak, az ásványvíz senkinek nem jut eszébe. Kis pártok is kapjanak esélyt
2010. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Egy huszad osztályú menedzser diplomától még nem leszel politikus.

Egy paraszt bácsi is lehet olvasott és érthet hozzá.

A kérdés nem túl jó.

Kérdezhettél volna olyat is, hogy melyik párt szavazói köre szereti a gulyáslevest.

2010. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Sokan írták itt,hogy a fiatalok teszik ki a Jobbik szavazó táborának nagy részét,ezt én nem hiszem,azt meg főleg nem ,hogy ezek a fiatalok buták lennének.A butaság nem kor függő ,legfeljebb még nem elég tapasztaltak,bölcsek.Szerintem viszont ezek a tulajdonságok azokról sem igazán mondható el,akik a parlamenti pártokra szavaznak,sőt!
2010. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Jobbikosok közt sok az egyetemista, művelt ember

LMP elsősorban egyetemistáknál kampányol

Fidesz, fiatalabb rétegeket vonzz, olyan 30-as 40-es környéken

MSZP: időseket, ezáltal valószínűsíthető hogy az ő végzettségük általánosan a legalacsonyabb.

2010. máj. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Iskolázottság volt a kérdés, nem az ész vagy élettapasztalat :)
2010. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

MSZP, DK a buta emberek pártjai.


De akik megvezetik őket, azok diplomás hétpróbás gazember zsid0k!!!!! xD

2013. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!