Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt szavazói körének...

Melyik párt szavazói körének iskolázottsága a legalacsonyabb?

Figyelt kérdés
sztem a Jobbiké az itteni válaszokat olvasgatva.És mielőtt valaki szidni kezdene,nem vagyok se fideszes se mszp-s.nem is tudom még hogy kire szavazok,lehet hogy a jobbikra,lehet h a fideszre lehet h az mszp-re.Majd még eldől.
2010. febr. 13. 19:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

Mszp (lumperproletárok, cigányok). Valamint a kérdezőé, ha csak a helyesírását nézem.


http://www.youtube.com/watch?v=wcrETRNLd8I

2010. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
Mért mert egy 10-en hússzonéves tapasztalatlan ember nem megtéveszthető, egy magas végzetségű ember is megtéveszthető a fényevő diplomás egyetemi oktató volt és valami vallási vezető szavára halára éheztette a barátnőjét, kishiján a gyerekét és saját magát.
2010. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
A diploma nem azt mutatja, hogy ki milyen okos. Nézz meg egy átlag egyetemistát. Teljes sötétség, minden téren.
2010. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Csakhogy a kérdés iskolázottságra vonatkozik, nem pedig tapasztalatra, vagy tudásra. Szerintem nem adtam hibás választ. Egyébként minden pártra lehet jó és rossz indokkal szavazni. Csak az eredmény számít.
2010. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
67%

ma 21:28 De utálom ha ilyet írnak csak olyanok mondják ezt akik nem jártak egyetemre. Mert azok nem tudják hogy meg kell szenvedni azért a diplomáért.

Egyébként a cigánypárt és az mszp szavazói között vannak a legalacsonyabb végzettségűek.

2010. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%

"De utálom ha ilyet írnak csak olyanok mondják ezt akik nem jártak egyetemre. Mert azok nem tudják hogy meg kell szenvedni azért a diplomáért."


Attól, hogy "megszenvedtél a diplomádért" villamosmérnöki, építészmérnöki, pszichológia vagy éppen tibeti szakon, még semmivel sem értesz jobban a politikához.

2010. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
cigány párt, munkás párt
2010. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

22:39 én ezt erre reagáltam -> "A diploma nem azt mutatja, hogy ki milyen okos. Nézz meg egy átlag egyetemistát. Teljes sötétség, minden téren."

Nem is mondtam hogy jobban értek a politikához! Tudom mi az én értékrendszerem és meggyőződésem e szerint fogok szavazni! Amihez senkinek semmi köze mindenki arra szavaz akire akar!

2010. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez nem köthető párthoz igazából...

Bár ha már a "hülye" jobbikosoknál tartunk, arra nem gondoltok, hogy a cigányok is szavaznak? 8 ált. vagy semmi végzettség, elgondolkodtató... :)

2010. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
tegnap 21:53 a diploma nem tesz jobb, épeszübb, értelmesebb emberé. Attól hogy te szendvetél a diplomáért nem jelenti hogy nem vagy lelkibeteg idióta aki nem tudja mi folyik körülötte. Ha nem inged ne vedd magadra de pl az amstetteni rém építészmérnök ezért is tudta megépíteni azt a pincét, a fényevő egyetemi tanár, a pécsi lövöldöző orvosira járt, az alabamai egyetemen egy diplomás tanár lövöldözött, a végzettség nem jellenti hogy valaki épeszű. Egy 8 osztályt végzett ember lehet hogy értelmesebb mint egy diplomás mert józan paraszti észel gondolkodik. Egy értelmiségi ember ezt képes felfogni.
2010. febr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!