Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik programjáról?

Figyelt kérdés

Már csak azért is kérdezem, mert olvastam itt már annyi baromságot, hogy szétdurrant a fejem, de megszeretném kérdezni, hogy mi a rossz a Jobbik programjában, hiszen eddig egyik pártnak sincs programja. Egyedül a Jobbiknak van, és én elolvastam és tökéletesen egyetértek mindenben, de van pár emberke, akinek nem tetszik. Szerintem simán meglehet valósítani, mert nem tartalmaz olyan dolgokat amiket nem lehetne megvalósítani. Ez egy TISZTA párt és nem akar rosszat, minden Magyar mellett kiáll, sőt még a cigányok mellett is, mert szerintem az a rasszista, aki engedi a cigányoknak, hogy aluliskolázottak legyen, segélyből éljenek, és hatalmas szegénységben, na szerintem ez a rasszizmus. A jobbik felakarja őket karolni, de mindenkinek van saját döntése és mindenki arra a pártra szavaz, amelyikre akar.


Adjon az Isten; Szebb Jövőt!


2010. febr. 9. 21:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

We must secure the existence of our people and a future for white children, a 88 pedig azt jelenti, hogy Heil Hitler, mivel a német abc-ben a 8ik betü a H.


Na, jó éjt!

2010. febr. 9. 23:22
 22/26 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen féleszű, nem azt mondtam hogy ctrl+c valahonnan a tudásodat, hanem kérdeztem hogy tudod-e???????

Így valószínűnek tartom hogy nem.

És tényleg aludj az legalább meglátszik rajtad.

2010. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Semmi, el sem olvastam, csak impulzus alapján szavazok a Jobbikra. Az MSZP hatásait értem és gyűlölöm a posztkomcsi maradványokat, a Fidesz meséit pedig hallom (1 millió munkahely + 2 választja a Balaton vizét is). Nem érdekelnek pártprogramok, mert a pártprogram az 2 dolgot takar:


1. progresszív hazugság

2. progresszív népmese

2010. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A jobbik kihuzza az országunkat a nagy sz@rból!!!

Adjon az Isten; Szebb Jövőt!

2010. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Úgy van, a Jobbik kihúzza!!


Szebb Jövőt!

2010. febr. 12. 15:38
 26/26 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz,hogy vannak akiknek nem tetszik hiszen ez természetes,hanem annak örülj,hogy egyre többen vagyunk akiknek igen!
2010. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!