Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik programjáról?

Figyelt kérdés

Már csak azért is kérdezem, mert olvastam itt már annyi baromságot, hogy szétdurrant a fejem, de megszeretném kérdezni, hogy mi a rossz a Jobbik programjában, hiszen eddig egyik pártnak sincs programja. Egyedül a Jobbiknak van, és én elolvastam és tökéletesen egyetértek mindenben, de van pár emberke, akinek nem tetszik. Szerintem simán meglehet valósítani, mert nem tartalmaz olyan dolgokat amiket nem lehetne megvalósítani. Ez egy TISZTA párt és nem akar rosszat, minden Magyar mellett kiáll, sőt még a cigányok mellett is, mert szerintem az a rasszista, aki engedi a cigányoknak, hogy aluliskolázottak legyen, segélyből éljenek, és hatalmas szegénységben, na szerintem ez a rasszizmus. A jobbik felakarja őket karolni, de mindenkinek van saját döntése és mindenki arra a pártra szavaz, amelyikre akar.


Adjon az Isten; Szebb Jövőt!


2010. febr. 9. 21:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező: miért bánt téged az, hogy sokaknak nem tetszik a Jobbik programja? Neked tetszik, rendben, menj és szavazz rájuk. De fogadd el azt is, hogy mások nem értenek vele egyet. Megvan rá az okuk. Sokszor leírtam már más kérdésekre válaszul, hogy melyek az én fenntartásaim, és nem óhajtom ismételni magam. Ugyanis már legalább tucatszor feltette valaki ezt a kérdést korábban is.
2010. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Jó, persze, hogy mindenkinek nem tetszhet, még milyen lenne a világ, ha mindenki egyet értene.


Csak kíváncsi voltam rá, hogy mi benne a rossz, de azért köszi.

2010. febr. 9. 22:00
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

Szépen hangzik a program,de MEGVALÓSÍTHATATLAN!

Erről már ezen az oldalon is nyilatkoztak közgadászok,mezőgazdasághoz értők.Utána nézhetsz és elgondolkodhatsz rajta.

Pl.A multik megadóztatása.

Ha megadóztatnák őket,akkor vagy fizetnének több adót,(ez nem valószínű)és a kölönbözetet érvényesítenék az árakban,tehát mindent drágábban adnának.

Vagy kivonulnának az országból,több ezer munkanélküli lenne,szegényes lenne az árúválaszték.Ezeket semmilyen kiskereskedelem sem kiváltani,sem a dolgozókat alkalmazni nem lenne képes.Ehhez TŐKE kellene.

Még ettől is rosszabb következménye lenne az országra nézve az,hogy a befektetők kivonnák a pénzüket,és nem jönne új befektető.Nem lehet megbízni egy országban,ahol az érvényes szerződéseket ( amit pl. a multikkal kötöttek),egyoldalúan megváltoztatják.Ebben az esetben a forin árfolyama is a magasba szökik,az infláció megugrik,és csődbe megy az ország.Újra lenne billió ft-os,és cserevilág,mint 1946.-ban.

A többi programról is ellehetne hasonlókat mondani.

2010. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Röhej, de átfogó, naprakész publikált programja tényleg csak a Jobbiknak van. A FIDESZ például ezzel szemben egy 2007-ben kiadott semmitmondó szövegre mutogat, hogy az a programja. Én is sok értelmes, előremutató dolgot látok a Jobbiknál különösen a magyar gazdaságra, a multik szerepére az adósságkezelésre vonatkozóan. Ha azt kérdezed, hogy mi a rossz benne, akkor ezeket mondanám, amivel én nem értek egyet

- halálbüntetés eltörlése (nem is valósítható meg a nemzetközi botrány miatt);

- szentkoronázás (én nem a régmúltban keresném a megoldást a mai problémákra);

- szoborállítási program (ne erőltessék az egész országra az ízlésüket).

2010. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Bocsi, de mi az, hogy a HALÁLBÜNTETÉS ELTÖRLÉSE???


NEM BEAKARJÁK VEZETNI???


NA FÉLRE ÍRTAD VAGY TÉNYLEG OKOSKODSZ??

2010. febr. 9. 22:11
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Félreírtam. Álmos vagyok.
2010. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Azt hogy ez a program mentheti meg az országunkat a süllyesztőtől...
2010. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Barátom, egyetértek veled!
2010. febr. 9. 22:20
 10/26 A kérdező kommentje:

Rendben, nem baj, hogy félre írtad, hiszen előfordul az ilyen.

Pihend ki magad!

2010. febr. 9. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!