Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik programjáról?

Figyelt kérdés

Már csak azért is kérdezem, mert olvastam itt már annyi baromságot, hogy szétdurrant a fejem, de megszeretném kérdezni, hogy mi a rossz a Jobbik programjában, hiszen eddig egyik pártnak sincs programja. Egyedül a Jobbiknak van, és én elolvastam és tökéletesen egyetértek mindenben, de van pár emberke, akinek nem tetszik. Szerintem simán meglehet valósítani, mert nem tartalmaz olyan dolgokat amiket nem lehetne megvalósítani. Ez egy TISZTA párt és nem akar rosszat, minden Magyar mellett kiáll, sőt még a cigányok mellett is, mert szerintem az a rasszista, aki engedi a cigányoknak, hogy aluliskolázottak legyen, segélyből éljenek, és hatalmas szegénységben, na szerintem ez a rasszizmus. A jobbik felakarja őket karolni, de mindenkinek van saját döntése és mindenki arra a pártra szavaz, amelyikre akar.


Adjon az Isten; Szebb Jövőt!


2010. febr. 9. 21:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%
naivak vagytok. nincs csodaszer. főképp egy kezdő párt kezdő politikusokkal, szakemberek nélkül.
2010. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

Én is mindenben egyetértek velük. Akik nem, azok vagy nem ismerik eléggé őket, vagy zsidók, vagy romák és nem akarnak velük egyet érteni. Esetleg még azért mert más politikai párttal szimpatizálnak. Nekem ez a véleményem róluk. Egyébként én is olvastam a programjukat és eléggé tetszetős :)


Győzzön a Jobbik!

2010. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%
Álmodozó Jobbikosok!Valószínűleg lesznek képviselőitek a Parlamentben,de nem fognak csinálni szájtépésen kívül semmit.Egy-két év múlva ti is rájöttök,hogy miért nem valósítható meg a programjuk.Aki nem ért vele egyet az nem feltétlen zsidó,vagy más párt híve.Egyszerűen elég élettapasztalata,gazdasági ismerete van.
2010. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Majd tavasszal kiderül, hogy az embereknek melyik program volt színpatikusabb!


GYŐZZÖN A JOBBIK!

2010. febr. 9. 22:33
 15/26 anonim ***** válasza:
4%

A Jobbik , sajnos Orbán Viktor, és a Fidesz nyomorék gyermeke, a programjuk sajnos ehhez a megállaptáshoz kitűnően igazodik.

Megvalósíthatatlan,gyermeteg álom.

Kedves kérdező, amennyiben valóban olvastad volna, nem állítanád hogy minden megvalósítható, vagy nem vagy tisztában a benne lévő fogalmakkal, és azok lényegi részével. Ezenkívül érdekes hogy pont 88 oldalasra sikerült, ami bizony sok embert mélyen bánthat, hisz mindannyian ttudjuk mi az a 88/14.


A szentkorona mindenekfelett???? Ember ez nem álomvilág, nem meseország.

2010. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Jó, de nem hinném, hogy a 88= HH oldalszám direkt lenne. Hidd el, hogy én is csodálkoztam rajta, de ez van, nem ez a lényeg.


Elolvastam és egyetértek, megvalósítható!

2010. febr. 9. 22:40
 17/26 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de a gazdasággal kapcsolatos ismereteid hiányosak ha komolyan mondod hogy a programban foglaltakat véghez lehet vinni komoly veszteség nélkül.

Másrészt tudod-e mit jelent az , hogy: Önkényuralmi állam? Vagy az hogy szigorúan kezelt, etnikai alapokon való iskoláztatás???

2010. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

nem értem, miért mondják rá egyből, hogy nem megvalósítható... a Jobbiknak legalább van, amit megpróbálhat megvalósítani...a többi pártnak nemhogy megvalósítható, de semmilyen programja nincs, a semmit ugyan hogy lehet megvalósítani?


mellesleg, hogy a kérdésre válaszoljak, én ugyan nem értek egyet mindenben, és vannak részek, amik meg nem kimondottan érdekelnek, de van jópár olyan területe a programnak, ami viszont számomra életbevágóan fontos (pl családpolitika,oktatáspolitika,szociális rendszer...meg az ilyen hétköznapi dolgok)...és ezek miatt tetszik a program...

2010. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Már bocs, de te fogod fel hülyén az egészet.


Nincs önkényuralom, csak szabad nemzet!

2010. febr. 9. 23:05
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja tényleg.Tiszta hlye vagyok. 88/14 - A Szentkorona mindenek felett. Tisztában vagy vele hogy ezeknek mi a jelentésük?
2010. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!