Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » HA NEM MÉSZ el idén szavazni,...

HA NEM MÉSZ el idén szavazni, miért nem teszed?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelne, hogy miért. Sosem értettem az ilyesmit. Nem fontos a jövőd, vagy mi? "Nem az én 1 szavazatomon múlik" válaszokat kaptam leginkább, ami elég nagy butaság, hiszen, ha mindenki ezt mondaná...
2010. febr. 9. 20:26
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodtam.. egyszerűen a földön járok... :)
2010. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Oké. Nem látszik. :)
2010. febr. 10. 15:36
 33/36 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem látszik de attol még ez lesz... 2 év múlva a szavazás után a hatalomra kerülteket fogják ugyanígy szídni... itt már rég el van veszve az, hogy az ország JÓ irányítása a fő cél, nem pedig a pénzgyűjtés.
2010. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Meglátjuk.

Nagy valószínűséggel Fidesz győzelem lesz, nos igen... ők nagy pusztítást fognak végezni, vagyis folytatják az eddigieket.

2010. febr. 10. 15:43
 35/36 anonim ***** válasza:
Ez így van... nem írok sajnost mert nem tudom előre, hogy mi lessz, de adja az isten, hogy az aki kézbekapja ezt az országot tegyen is végre valamit ne csak vegyen...
2010. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Én csak a Jobbikban hiszek.
2010. febr. 10. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!