Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » HA NEM MÉSZ el idén szavazni,...

HA NEM MÉSZ el idén szavazni, miért nem teszed?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelne, hogy miért. Sosem értettem az ilyesmit. Nem fontos a jövőd, vagy mi? "Nem az én 1 szavazatomon múlik" válaszokat kaptam leginkább, ami elég nagy butaság, hiszen, ha mindenki ezt mondaná...
2010. febr. 9. 20:26
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Mert egyik partot sem erzem erdemesnek arra h engem kepviseljen
2010. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem érzed érdemesnek őket rá... De valljuk be, nem egy kategória, legalábbis ha programot nézünk, akkor semmiképp. Olyan sincs, ami program alapján közelebb áll az érdekeidhez, és ezért?
2010. febr. 9. 20:34
 3/36 anonim ***** válasza:
Idáig még 1x sem szavaztam, 23 éves vagyok. A válasz pedig egyszerű, mert azt a pártot még nem találták fel, amire szívesen szavaznék és ami iránt bizalommal lennék. Mindegyik a kukába való - a maga módján.
2010. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
sorold fel első az összes pártot aki indulhat szavazáson. és miért nem akarsz szavazni rá. de tleg az összeset.
2010. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

mert tökmindegy ki van kormányon..

régen habsburg-háziak arpád-háziak anjou-háziak.. mostmár mindegyik szar-házi

2010. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Mert nekem méltóságon aluli ez az egész. Nem üti meg a színvonalamat.
2010. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
H nem tudnád,még csak ezután gyűjtik a kopogtató-cédulákat.Csak utána tudjuk meg,hogy melyik pártra lehet szavazni.Különben sincs értelme felsorolni minden pártot,mert egy sincs olyan,akinek értelmes programja van,és olyan pedig végképpn incs,aki azt be is tartja majd.
2010. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem megyek el, mert nem tudom hova kellene menni szavazni, hol van a szavazóhelyiség. Bármelyikbe be lehet menni? Ki teszik a szavazó ilyen dobozokat az utcákra? / Egy 16 éves lány
2010. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Mert nem értek a politikához Nem érdekel a pártok programja mert úgysem az lesz ha hatalomra kerülnek amit ígértek Fogalmam sincs melyik pártra szavazzak és szerintem tök mindegy így is meg úgy is nekik lesz jó és nekünk rossz
2010. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
remélem egyikőtök sem fog majd írni-beszélni olyanokat idővel, hogy szar a munkája, szar a fizuja, nem védi meg a törvény ha agyonverik a cigányok, stb, ugye? és akkor azt mondom, hogy korrekt is a dolog.
2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!