Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » HA NEM MÉSZ el idén szavazni,...

HA NEM MÉSZ el idén szavazni, miért nem teszed?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelne, hogy miért. Sosem értettem az ilyesmit. Nem fontos a jövőd, vagy mi? "Nem az én 1 szavazatomon múlik" válaszokat kaptam leginkább, ami elég nagy butaság, hiszen, ha mindenki ezt mondaná...
2010. febr. 9. 20:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
sokan még nem tudtak bizonyítani, hogy csinálnának e valamit. noh de mint mondtam az előző oldalon, ne panaszkodjatok ha szar az életetek és akkor nincs gond.
2010. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hiszem a Jobbik szavat. Miért? Nem ígérgetnek. Valós problémákat tárnak fel, azokra kínálnak megoldást. Jobban hangzik, mint az üres ígérgetések, a nyugdíjasok beszédítése pár ezer forinttal...
2010. febr. 9. 21:44
 23/36 anonim ***** válasza:
52%

A jobbik is ugyanúgy ígérget és ostobaságokat beszél, valamit leégeti az országot.

Ja és szerintem az is elég gáz, hogy azért szavazni valakire, mert az talán nem annyira rossz (mint pl. te a jobbikra). Két sz@r közül nem fogok a kisebbe belelépni, mert az nem olyan nagy.

2010. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ne mennék el.

A szavazás hatalom, az akaratom kinyilvánítása.

Csak az ostoba gondolhatja, hogy őt ez nem érdekli, ez őt nem érinti (aztán hőzöng, hogy má megint Gyúcsánycsomag, meg Viktori megszorítások?)

2010. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

A Jobbik mikor beszélt ostobaságokat, mivel égette le az országot? Az országnak az égés, hogy más országok elképedve nézik, hogy tűrhettünk ennyit, hogy engedtünk magunkat ennyire kisemmizni, megfosztani mindentől, aminek szentnek kéne lenni... Gondolkodj már el, melyik az égőbb! Ráadásul itt az ideje, hogy tegyünk külföld meg a nagyhatalmak véleményére, azt csináljuk, ami nekünk jó, különben pár év és nem lesz Magyarország, teljesen elgyarmatosítanak minket!

2 szar közül én sem fogok a kisebbikbe belelépni, nem vagyok sem MSZP, sem Fidesz szavazó. :)

Előttem szólóval egyetértek.

2010. febr. 10. 06:08
 26/36 anonim ***** válasza:
24%
Na várjatok Mielőtt még elszabadul itt a pokol és mindenki a másikat hibáztatná a saját bajai miatt Itt az volt a kérdés ha NEM megyünk el akkor miért nem Én is leírtam ha nem megyek el akkor azért nem mert ...ami nem azt jelenti hogy nem fogok elmenni Addig még van idő hogy mindenki eldöntse mit szeretne és mit tesz érte Én is tájékozódok és IGEN elmegyek szavazni bár most még abszolút nem vagyok képben
2010. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Csalódottságból. Nem hiszik, hogy bármely párt újra rendbe tudná hozni az országot.
2010. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Mert motoros túrán veszek részt. Vannak fontossági sorrendek! Nekem a szavazás alárendelt a túrának ergo motorozom!
2010. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
25%
Nem teljesen mindegy, hogy milyik öltönyös lop meg? Ezért nem megyek szavazni:)
2010. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Akkor legyen neked mindegy - bár nem értek egyet azzal sem, hogy mindegyik lop, bár... abban kétségtelenül igazad van, hogy jelenleg a Parlamentben csücsülök igen nagy százalék teszi MINDEGYIK OLDALRÓL. Szóval, ha ennyire mindegy, akkor utána ne tessék panaszkodni.
2010. febr. 10. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!