Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek leváltják ezt a...

Szerintetek leváltják ezt a korrupt csőcseléket, amit vezetőségnek hívunk? Leváltják Orbánt, Vidát és az összes többi hazug disznót?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
kire?
2014. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Igen, éljen Gyurcsótány/Bajnai, mert ők akkora faszagyerekek voltak és nem sikkasztottak.
2014. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
#2 annyira szeretem ezt a hozzáállást, ha valaki azt mondja hogy Orbán nem jó, akkor egyből jön Gyurcsány.. Kit érdekel Gyurcsány?? már rég senkit, csak Orbánnak vannak még mindig ezek a beteges képzelgései, hogy Gyurcsány áll minden mögött..
2014. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ja, mert a baloldal nem áll ugyanazokból a korrupt személyekből, akik Orbánt is lekörözték 2002-2010-ben.
2014. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát jól van, ahogy érzed.. szerintem ez az egész semmit nem változott.. nézz körül, amit az MSZP be akart vezetni és a Fidesz közben tiltakozott, azt bevezette a Fidesz most, amit az MSZP elkezdett szétlopni, vagy szétverni, azt a Fidesz befejezte (csak más zsebekben landolt a pénz)

pl erőműről a tárgyalásokat az oroszokkal is már az MSZP idején megkezdték, akkor a Fidesz még nagyon ellenezte a dolgot, majd hatalomra kerültek és titokban leszerződtek az oroszokkal..

Vedd már észre, hogy nincs ilyen hogy Orbán meg Gyurcsány, meg Fidesz meg elmúlt 8 év stb

csak egyetlen érdekhálózat van már vagy 20 éve... a kérdés csak az kiknek gyarapszik tőle a pénztárcája, ezért megy a harc Orbán és Gyurcsány/Bajnai stb között.. -.- NA EBBŐL LETT ELEGE MINDENKINEK

2014. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
2/3 után leváltani? Röhög a vakbelem. Tök mindegy ki van hatalmon, mikor jut el végre az agyatokig? Annyira szánalmas, amikor mondogatják, hogy én "jobbikos vagyok", "én MSZP-s", "én meg Fideszes". Ki nem szarja le mik vagytok. Az összes politikus korrupt, akik a saját zsebüket akarják csak tömködni. Ezért nem lesz itt soha semmi. Itt az a lényeg, hogy akik épp hatalmon vannak, azok tömködjék magukat, a többi nem számít.
2014. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha nem váltják le őket, akkor ennek az országnak kámpec...
2014. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A milliárdos Gyurcsány, Bajnai, Orbán és társai nagyban tesznek rátok. Szöveg és jól betanult rigmusok az vannak, csak az egyszerű magyarok többsége ezeket ismeri, ezekre szavazgat.
2014. nov. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
71%
Itt már nem ez a kérdés. Nem bábokat kell cserélni, hanem a teljes rendszert kell megdönteni. (Nem csak Magyarországon, hanem globálisan is.)
2014. nov. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt alattad már a pillangócska eldőlt.
2014. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!