Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a munkahelyen...

Miért kell a munkahelyen politizálni a vezetőségnek?

Figyelt kérdés
A fidesz vezetőségű kórházból azért küldtek el engem és páromat, meg még 2 embert, mert mi nem vagyunk fideszesek. Lehet ilyet csinálni? Sőt azt mondták a dolgozoknak, hogy tudják kinek kell leadni a kopogtatót, ha akarnak még dolgozni. Én dolgozni akartam, és dolgoztam is becsületesen, nem pedig politizálni. Ezt országosan csinálja a fidesz.
2010. júl. 28. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

szerintem ez ellentétes a munka tv könyvével meg amúgyis.

egy évf. társnőmnek a barátja felett egy zsidó emberke dolgozik és tudja hogy ő is rövidtávon repülne ha akár csak betöltené a gépre a kuruc.infót vagy bármi mást.

2010. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

Az én cégemtől repülne az, aki kurucinfót, ha labancinfót, iwiwet és más maszek oldalakat nézne.

Munkahelyen dolgozni kell.

Kérdező, a fidesz módszere ez.Ha tehetnék, ki is irtanák a nem fideszeseket.

2010. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

ajajaj ne viccelj, sokkal nagyobb pozícioókban is lecserélik az emberek eg yilyen garnitúra--váltáskor, sőt anno emlékezzetek, a déli részen azért akartak minden Kaposvárra össpontosítani, mert az fideszes volt, és Pécs meg mszp-s


undorító, de ez van, na szerencsére abból nem sok lett például, de így működik ez

2010. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

"Az én cégemtől repülne az, aki kurucinfót, ha labancinfót, iwiwet és más maszek oldalakat nézne.

Munkahelyen dolgozni kell. "


gondolom te sem hallottál az óránként kötelezően megadandó pihenőidőről...

2010. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha beidéznéd a pihenőidőről szólót...lécci.

Ha számítógépes, akkor neki valóban van, de KÖTELEZŐEN ne töltheti monitor előtt.

2010. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

én programozó vagyok, én főnököm is zsidó. mondjuk tisztességes.

de van olyan érzésem ,hogy tudja, hogy jobbikra szavaztam. egy ideje nmtom furcsa, mintha nem bízna bennem, nem foglalkozik velem rendesen.


mondjuk ez neki szar, mert keveset dolgozom így. kirúgni indok nélkül nem rúgna az tuti. hát nmtom.


amúgy köztisztviselő ismerősöm is említette, hogy a hír már terjed náluk is, h jön a fidesz, és már ki van adva, hogy tisztogatniuk kell majd önkormányzatoknál.


sajnos nem fog a "nép" ráébredni időben, hogy mit is szabadított magukra. nem lesz kontroll.

2010. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor szedték a kopogtató céldulákat ugyhallotam hogy pl itt nálunk a listájukon bejelölték azokat akik nem nekik adták .
2010. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

A Fidesz nem is titkolta,hogy készítettek listákat a kopogtató cédulákról. Akinek nem szerepel a neve a listán,"az ellenség." Rákosi is így küólönböztette meg az ország ellenségeit. Néhány jelszó,amit akkoriban hallottam: Aki nincs velünk,az ellenünk! Megfelelő embert a megfelelő helyre (a megfelelő természetesen pártkatona)

Az ország a népé,a népakarat dönt! Ő csinált 3 éves tervet,majd az első 5 ,és amásodiki 5 éves tervet is. Igaz,ez csak 13 év,nem 20,amit Orbán most tervez. Nem demokrácia lesz a következő években,hanem diktatúra.

2010. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő embert a megfelelő helyre .... hmmm ... valami ilyesmi szerepelt egyszer egy FIDESZ kampány filmben ha jol emlékszek, a szobanforgó személy pedig VIKTOR
2010. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha lett volna eszetek akkor szépen benyaltok a főnök úrnál, hogy ti ősfideszesek vagytok...
2010. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!