Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra szavazzak? Miért?

Melyik pártra szavazzak? Miért?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok indoklással, mivel ez lesz az első szavazásom! :D
2010. jan. 25. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az LMP-nek is vannak "fizetett fórumozói", mint anno az SZDSZ-nek, akik azért kapnak pénzt, hogy átlagembernek kiadva magukat népszerűsítsék és védjék a párt érdekeit a népszerűbb fórumokon?
2010. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha a 22:37-esre célzol ezzel, vagyis rám :), akkor én biztos nem vagyok ilyen fizetett akármi. Csak a kérdésre válaszoltam, mégpedig úgy, ahogy azt a kérdező kérte: kifejtettem, hogy miért.

Am. szerintem az LMP-nek egyáltalán nincsenek "fizetett bérkommentelői", pénzük se lenne rá. XD

2010. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Nincsenek a nagytőkések, vagy más pártok befolyása alatt, nem szélsőségesek, és szerintem a célkitűzéseik is jól. "


Igen, és 22 oldalas Ep "programjuk" van, ebből 4-5 oldal csak szép, színes kép.

2010. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A fidesz,jobbik, mszp esetleg a kaméleon -szbsz-el összefekvő mdf PROGRAMJAIT olvasd el és,- ami neked kedvező ,arra szavazz!!
2010. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
fideszre. ott van a többség, és több millió ember nem tévedhet.
2010. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne másokra hallgatva szavazz, értékeld, hogy milyen a jelenlegi kormány, nézd meg mik a lehetőségek, kire lehet szavazni, ki mit képvisel és lelkiismereted szerint szavazz.


De ne az MSZP-re, ha rám hallgatsz...

2010. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szánj rá egy délutánt, olvasd el a "nagyobb" pártok programjait (Fidesz, Jobbik, MSZP, MDF, SZDSZ, LMP) és döntsd el, neked melyik a szimpatikusabb. Talán ez a legtisztább, mert a különböző médiákban a választás előtt ott támadják és rágalmazzák egymást, ahol tudják.


Az MSZP programjánál azért vedd figyelembe, hogy saját bevallásuk szerint hazudnak reggel, délben és este ;)

2010. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Én, és a családom biztos hogy a JOBBIKRA fogunk szavazni.Hogy miért?Melyik párnak volt valaha is egy olyan mozgalma, akik segítették a magyarokat?!A gárdáról beszélek, akik igenis segítették, és segíteni is fogják az embereket. (tűzifát osztanak, ételt osztanak, árvíznél mindig segítenek, a vihar által beszakadt tetőket javították, és még sorolhatnám, hogy mennyi mindenben részt vettek.)És hogy miért?Mert igazi Nemzet érzelműek.A fidesz és az mszp miért mindig kampány előtt veszik elő a magyar embereket?Ígérgetnek állandóan ezt azt, és soha nem látunk belőle semmit.A Jobbik az EU-parlamentben többször szólalt fel mióta bent van, mint valaha az összes zsidó párt együtt.ÁÁÁ, és még annyi mindent amit tudnék írni.Bővebben akit érdekel a téma: barikád.hu
2010. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Hanák József ***** válasza:

FIDESZ=KÍNAI+IZRAELI BÁBU


MIÉRT NEM FIZETI VISSZA a FIDESZ AMIT ELMUTYIZOTT?

VAJON SAJÁT MAGÁT IS FELJELENTI MINDEN FIDESZ POLITIKUS?

Ők is elteszik a sok állami pénzt, nevetséges jogcímeken!!

Negyedévente százmilliót szórnak el saját baráti társaságukban [link] FIDESZ alapítvány!


O.V. 100000 KÍNAINAK ÍGÉRT VÍZUMOT!! Nem elég munkanélküli van idehaza? Miért kell százezer kínait betelepíteni??


Gondoljuk meg: ha megjelenik itt egy ekkora tömeg, akkor ők is kínai termékekkel fognak foglalkozni (kereskedni, gyártani, eladni), ami árban alatta lesz a magyarnak, így sok magyar vállalkozás mehet csődbe, éppen úgy, ahogy a textiliparunk szűnt meg pillanatok alatt.


Orbán a HírExtra információi szerint komoly ajánlattal érkezett Pekingbe. Amennyiben igazak az információink, akkor Magyarország - a várakozások szerint - leendő miniszterelnöke a Nemzetközi Valutalaptól kapott 25 milliárd dolláros hitelt eladná Kínának, cserébe százezer kínait fogadna be az ország. Azaz százezer kínai kapna nálunk letelepedési engedélyt.

[link]

2010. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
baromság..
2010. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!