Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Már tudod, hogy kire fogsz...

Már tudod, hogy kire fogsz szavazni a választásokon? Vagy még te is bizonytalan vagy?

Figyelt kérdés

Én még egyelőre nem. Azonban hiába keresgélek, nem találok konkrét tervezeteket egyik párttól sem. Érdekelne, hogy ki mit ígér, mit tervez. Így a semmibe nem szeretnék szavazni. Kíváncsi lennék, hogy esetleg már mások elkötelezték-e magukat, illetve így névtelenül, ki kire szavazna és a legfontosabb persze, hogy miért? Miben tudott az adott párt téged eddig meggyőzni, hogy jobb, mint a többi?


Ezúton kérek mindenkit, hogy ne becsméreljük a másikat politikai meggyőződése miatt!


2010. jan. 22. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Fidesz, és tök mindegy mit ígér ,mikor kormányon volt tudtunk félre tenni,élni,lakást bővíteni,jutott több a gyerekeimnek,most meg meg kell nekik mondanom hogy csak reggel ihatnak tejet,"kisorsolom"melyik hónapba melyik kap csizmát és nincs váltó!!!! Ugyanennyit dolgozott a férjem és 2x ennyit keresett ha nem többet most meg 60000.-???? 3 gyerekkel? MSZP-t sose bírtam Kádár óta sunyi,a Jobbik meg hát...nekem túlságosan radikális,nem szeretem a vezényszavakat..évek óta halljuk,kettő sokkkk...
2010. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Az utolsónál a pont.
2010. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
LMP
2010. jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%

A programokat azért nem találod, mert még nem nagyon adtak ki a pártok. Eddig talán csak a Jobbik.

Amúgy én először fogok szavazni, és úgy gondolom, hogy a jelenlegi parlamenti pártokra normális ember nem szavaz, mert korruptak és már mindegyik elvesztette a hitelét. Ilyen okból marad kettő: a Jobbik és az LMP. Nekem a Jobbik túl szélsőséges és a programjuk se tetszett - főleg a kötelező hitoktatásos rész, szerintem az alkotmányellenes,mert sérti a vallásszabadsághoz való jogot. Tehát marad az LMP. Keress rájuk, ha érdekel.

2010. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
mszp
2010. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!