Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Már tudod, hogy kire fogsz...

Már tudod, hogy kire fogsz szavazni a választásokon? Vagy még te is bizonytalan vagy?

Figyelt kérdés

Én még egyelőre nem. Azonban hiába keresgélek, nem találok konkrét tervezeteket egyik párttól sem. Érdekelne, hogy ki mit ígér, mit tervez. Így a semmibe nem szeretnék szavazni. Kíváncsi lennék, hogy esetleg már mások elkötelezték-e magukat, illetve így névtelenül, ki kire szavazna és a legfontosabb persze, hogy miért? Miben tudott az adott párt téged eddig meggyőzni, hogy jobb, mint a többi?


Ezúton kérek mindenkit, hogy ne becsméreljük a másikat politikai meggyőződése miatt!


2010. jan. 22. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Én 90-től kezdve minden választáson részt vettem,először még óriási volt bennem a hit hogy majd minden másképpen lesz mint előtte volt és egy emberhez méltó életet élhet ez a nép is.Ma már jól látom hogy mindegy hogy kire szavazok,sőt lehet hogy most már el se megyek szavazni.

Azt javaslom hogy sorsold ki,nincs jelentősége hogy kire szavazol.

2010. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Egy fenét nincs! bmost végre nem a kettő közül a kevésbé rosszabbikat kell válaztani. Én a Jobbikra szavazok.
2010. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Azt már tudom,h kire nem.De azt még nem,h melyikre.
2010. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Me, tudom kire ás eémegyeke? De ha elmegyek akkor a Fideszre és a Jobbikra biztosan nem.
2010. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Az a helyzet, hogy én nem vagyok képviselve.


Szabad piac párti, liberális meggyőződésű ember vagyok, aki azonban nem gondolja, hogy aki munkaképtelen, annak éhen kellene döglenie, tehát nem azok közé a "liberók" közé tartozom, akik teljesen életidegenek, viszont nem tudok támogatni egyes szociális intézkedéseket, pl a 13. havi nyugdíjat. Nem azért, mert irigy szemétláda vagyok, hanem, mert 12 havi munkára 12 havi nyugdíj jár. ( a 13. havi bért is ellenzem amúgy)

Na most ezeket az értékeket jelenleg egyetlen párt sem képviseli. Én hiszem, hogy van még 5 százalék, aki úgy gondolkodik, mint én, csak éppen nincs aki megszervezzen egy pártot.

Kár.

2010. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig is a Fideszre szavaztam, de most a Jobbikra fogok.
2010. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

"Me, tudom kire ás eémegyeke?"

Ez aztán értelmes volt, gratulálok :D Látszik, hogy mpsz-s vagy...


Én a Jobbikra fogok szavazni. Most szavazok életemben először.

2010. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én még bizonytalan vagyok.. de mindenképp elmegyek.
2010. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sem tudom,hogy kire szavazzak,de rendületlenül keresem,mert úgy érzem ez kötelességem.Töltöttem ki politikai tesztet is,de mivel én egy jobbos gazdasági beálítottságú,liberális gondolkodású ember vagyok,nem találok magamhoz közelálló pártot.Úgy vagyok mint az egyik előttem kommentelő,még az én pártom nem alakult meg.:)))

Vagy velem van valami baj?:))

2010. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Amikaa válasza:
8%
Jobbik.
2010. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!