Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszből kiábrándúlt szavazók...

Fideszből kiábrándúlt szavazók: Mi az oka, hogy kiábrándúltatok a kormánypártból?

Figyelt kérdés

A jelen statisztikák szerint !10%!-ot csökkent a Fidesz támogatottsága..

Jómagam is, idő közben kiábrándúltam a Fideszből...

A neten, vicces módon az Rtl híradóját okolják.. de én pl. még tv-t is szökőévente nézek.

Gyakorlatilag, csak és kizárólag azért írtam ki ezt a kérdést.: Mert, kíváncsi vagyok, hasonlóan kiábrándúlt honfitársaim okaira.



2014. szept. 15. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*5 percben, nem volt menyomva az a fránya num lock
2014. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
Én nem most ábrándultam ki a Fideszből, hanem még 2006-2010 között. 98/02/06-ban még (jobb híján) rájuk szavaztam. De az a semmittevés, illetve a töketlen és erőtlen vergődés, amit 2006-2010 között műveltek, az számomra már nem volt politikushoz méltó. Főleg úgy nem, hogy 2006 őszére-telére már kétségtelen volt, hogy 2010-ben kormánypárt lesznek.
2014. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

Illiberális demokrácia... ki is mondta sajnos hogy ez lesz, féldiktatúra Oroszország.


időközben rájöttem hogy mindig is liberális voltam, a választások előtt kezdett csak még érdekelni a politika

2014. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha sokan azon gondolkodnak, hogy a fidesz helyett a jobbikra vagy fordítva, akkor ez az ország halálra van ítélve. Sok hülye nép van, de a magyar biztosan közéjük tartozik.
2014. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igazán 2006-ban ábrándultam ki belõlük, de akkor még nem is voltam szavazó. Akkor ott lett volna a lehetõség megbutatni a Gyurcsányéket, de nem csináltak semmit. Azóta is azt tapasztalom, hogy mikor tényleg a magyarság érdekében cselekedni kéne, akkor lapítanak. De máskor persze "nagy magyarok". Kétszínü banda..
2014. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is narancsködben élő, fideszbirka voltam sokáig. (ma már szégyenlem) Mindent elhittem, hiába látott napvilágot a sok mocsokságuk. Úgy éreztem, mintha tőrt döfnének a szívembe, de nem tettem semmit, és hittem, hogy majd később jobb lesz. Nem lett.

Egy egész apróság volt, ami miatt én végül is kiábrándultam belőlük, Orbánból. Láttam azt a videót, ami pörgeti a nyelvét, mint egy elmebeteg. Aztán jött a mikulás, és Orbán "titokban" elment egy gyerekotthonba, a gyerekeknek vitt a FIDESZ! pénzén valami nagyon kevés értékű ajándékot. Nem a saját pénzén. Ha jól emlékszem, ilyen 70 ezer ft-os tételről volt szó. Többe került a fotós-videós stábot leszállítani. Igaz, hogy arról volt szó, hogy nem népszerűsítésből teszik, de akkor hogy került oda a sok fotós, videós egy világ végi kis faluba? Ekkor mondtam ki először, hogy én soha többet nem szavazok a Fideszre!

Azóta találtam egy olyan pártot, aki valóban az én értékítéletemet, érdekeimet képviseli.

Szebb Jövőt!

2014. szept. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok! Találtál egy még nemzetietlenebb pártot. Nagy koponya vagy!
2014. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mit értesz Nemzeti, vagy Nemzetietlen párton, de akiket én "találtam" azok pont azokat a dolgokat tartják fontosnak, amit én. Had, ne kelljen már sorolnom.Mert ha sorolni kell, azt azt jelenti, hogy semmit sem tudsz az egészről, csak amit a szádba rágnak. Mint én régen. Mint most 2 millió ember.
2014. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Azt látom, hogy a helyesírásra való törekvés nem tartozik a nemzeti értékhez.


Egyébként meg szerintem igenis sorolhatnád, mert kinek-kinek más az értékrendje egy párton belül is. Nyilván nem azt várom el, hogy küldd el a Jobbik programját, hanem azt, hogy a saját gondolataidat írd meg, rangsorolásodat közöld. Mert különben kénytelen lennék azt hinni, hogy nincs ilyen, és most is ugyanolyan vagy, mint régen, ugyanabba a hibába estél, csak lovat váltottál, ha érted mire célzok.

2014. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amíg nem kerültek hatalomra még szimpatizáltam velük bizonyos fokig, bár volt, ami már akkor se tetszett, de mára nyilvánvalóvá vált, hogy fanatikus és/vagy cinikus barmok, akiknél bárki jobb (a Jobbikot kivéve). Akik támogatják őket, azok nem veszik észre, hogy mindig mindent meg lehet magyarázni valahogy, ezért alakulnak ki a diktatúrák, amik aztán sokkal rosszabb helyzetet és sokkal nagyobb nyomort hoznak, mint ami korábban volt. Észre kell venni, hogy aki veszélyes, annál BÁRKI jobb.
2015. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!