Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszből kiábrándúlt szavazók...

Fideszből kiábrándúlt szavazók: Mi az oka, hogy kiábrándúltatok a kormánypártból?

Figyelt kérdés

A jelen statisztikák szerint !10%!-ot csökkent a Fidesz támogatottsága..

Jómagam is, idő közben kiábrándúltam a Fideszből...

A neten, vicces módon az Rtl híradóját okolják.. de én pl. még tv-t is szökőévente nézek.

Gyakorlatilag, csak és kizárólag azért írtam ki ezt a kérdést.: Mert, kíváncsi vagyok, hasonlóan kiábrándúlt honfitársaim okaira.



2014. szept. 15. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Mi 2012 körül kiábrándultunk belőle.

Egyszerűen többet vártunk tőlük.

Az egész családunk azóta Fideszes volt, mióta létrejött a párt.


A Fidesz nem is igazán nemzeti...


2014-ben átnyargaltunk a Jobbikhoz és rájuk voksoltunk, hátha talán majd ők....a remény hal meg utoljára...

2014. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Mészáros úr sokat segített.


A kamu bankadó, amit aljas módon szó nélkül hagyott a kormány az emberekre áthárítani.


RTL híradó teszi a dolgát = kritika.

A sajtónál történő kirúgások, Ó Molnártól az Origo-ig.

Diktatórikus áldemokrácia, marketing kormányzás.


Sajnos kijöttek az egyetemekről a ....ó szakmák gyermekei, marketingesek, ügyvédek, közgazdászok. ha ez meg van spékelve egy adag sértődöttséggel, amikor egy köztisztviselő, politikus beperelhet egy nevenincs bulvárlapban kommentelőt, az a demokrácia vége.

2014. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 csabika1971 ***** válasza:
73%

Mert Orbán Viktor kis királysága lettünk!

De érdekes, hogy minket kérdezgetsz az okokról, de te nem nyilatkoztál a miértekről. Mi az titkos ügynök vagy és infót gyűjtesz?

2014. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem voltam a szavazója. De már az első kormányzásuk alatt végleg kiábrándultam belőlük. Már akkor nyilvánvaló volt Orbán diktatórikus hajlama.
2014. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves #3!


Nem, nem vagyok titkosügynök :D egyszerűen csak nem akartam befolyásolni a válaszadókat.


De kb. ahogy leírtátok, igen, én is emiatt ábrándúltam ki a FIDESZ pártból.


Egyszerűen többet vártam tőllük. Nagy nyomort kaptunk a támogatásunkért cserébe.

Jómagam, többek között a "fizetésem" miatt is ki vagyok akadva. Mi az már.. hogy középiskolai végzettségem van s csak 50.000Ft-vel szúrják ki a szemem -_- ebben a fő baj az, hogy akinek általános iskolai végzettsége sincs kap 85.000Ft-t mert sok gyermeke van o.O


S igen.. a Bankadó is kiverte a biztosítékot. A szüleim !40! év alatt megtakarított pénze van a bankban.. nincs lekötve hogy szükség esetén tudjunk mihez nyúlni.. s igen :/ 3/4ére csökkent a kamat -__________________- Annó 200.000Ft körül volt a kamat, most meg jó ha három hónap után egy havi fizetésem a kamat. o.O


Az ember mindennapjai, annak ellenére, hogy micsoda reményket fűzött a laskosság 2/3 része a Fidesz-hez.. még keserűbbek lettek.

Annó bátyám pl. 150.000Ft-t keresett a tanyán, de most csak 75.000Ft-t kap úgy apám, hogy hétfőtől-vasárnapig 14órákban nappalos..


Gyakorlatilag a gyermek alapú nyugdíj után döntöttem úgy, hogy vége és vége, SOHA TÖBBÉ FIDESZ!

Ugyanis, nekem nem lehet gyerekem, s bevezették a gyermek alapú nyugdíjat ahol a limitet 2 gyermeknél húzták meg........ o_O

Nővéremnek pl. egyáltalán nincs mert olyan körülmények között hogy adósságcsapdában van, hogy a férje nem tud munkát találni a sérve miatt se.. így 40 évesen egy szál gyerkőc nincs s nem is szeretne mert egy gyerek nem születhet nyomorba.


Úgyhogy ami sok az sok(k)... nagyon is kiverte minden szempontból a FIDESZ a biztosítékot.


Üdvözlettel,

A kérdező

2014. szept. 15. 15:27
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Én nem ábrándultam ki, kis drágám, hiszen Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr templomba jár és még mindig olyan jó keresztény, mint régen és azért szavazok rá, mert az Istenke, az angyalok és a többi képzeletbeli barátom is úgy tartják helyesnek, bizony. :)))
2014. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

"A Fidesz nem is igazán nemzeti..."


Mégis csak hiányoznak azok a Nemzeti Italboltok meg a Nemzeti Ruhaboltok, ugye drágám?

Nekem is. :(((


Bözsi Nénnye - 87 éves

2014. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Hajrá Jobbik itt egyetlen erő van csak aki hazai. Sajnos nem volt elég érett vagy inkább elég korrupt még anép ahhoz hogy belássa kire van szükség
2014. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Még kormányon se volt amikor kiábrándultam belőlük a 90-es évek elején! Pedig 1990-ben rájuk szavaztam.
2014. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Én utálom a Fideszt, bár a Baloldalt és a Jobbikot is. Egyik kutya, másik eb.


Igaz hogy 20 éves vagyok, de vannak barátaim, akik fideszesek voltak. Beszélgettem velük és azt mondták, azért fideszesek, mert nincs más akire lehetne szavazni, meg ott van a rezsicsökkentés meg még mondtak pár dolgot, de az hosszú. Elmagyaráztam nekik percben, mi is a baj pl. a rezsicsökkentéssel. Elképedtek, mondták hogy erre nem is gondoltak. Utána még hosszasan beszélgettünk és mondták, hogy már bánják, hogy a fideszre szavaztak.

2014. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!