Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek nem pofátlanság...

Szerintetek nem pofátlanság hogy Orbán csekkeket küldözget szét az országban?

Figyelt kérdés
A minap kaptam egyet. Az elején a süket duma, hogy Orbán Viktor meg a Fidesz milyen jó. Aztán felszólítanak arra hogy fizess nekik egy bizonyos összeget, amit kapmánycélokra fordítanának. Úgy csinálnak mintha nem lenne elég nekik az államtól kapot rengeteg pénz! A pofám leszakad.
2010. jan. 16. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Ezért minek kell kiírni egy kérdést,ha nem tetszik akkor nem fizetsz,nem fejeznek le érte.

Különben is,ez csak az aktivistáknak szól.

2010. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Ja aktivistáknak mi? Szerinted ha párttag lenne akkor ide jönne panaszkodni? Nyilván azért írt mert gondolom nem tudja hogy a fidesz honnan szerezte meg az adatait.
2010. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg nyugodtan ideirhatod, ahogy meg is tetted. Amt leirtál, közönséges tarhálás, minden párthoz méltatlan.
2010. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az addig oké, jogos a felháborodás, de tényleg miért kell ezért kérdést kiírni? Mit akarsz megtudni?
2010. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom sárga csekket kaptál. Annyi a dolgod, hogy feladsz neki 5 forintot. Téged nem vág a földhöz, neki meg belekerül kb 60 forintba a postai díj, így tisztán megmarad -55 forintja, amit arra költ amire akar.
2010. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Én szerencsére még nem kaptam, bár a papagájom már várja, hogy szétcincálhassa. De örülök, hogy az én adataimat még nem tudták megszerezni (vagy volt olyan okos a postásunk, hogy ezeket a leveleket szépen a kukába dobta kikézbesítés helyett).
2010. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
A postás nem szelektálhat! Minden levelet ki kell kézbesítenie, különben az állásával játszik.
2010. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
17.38-as nagyon nagy:D
2010. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"Amt leirtál, közönséges tarhálás, minden párthoz méltatlan."


Már mi a fenéért méltatlan? Magánadományokból ("tarhálás") tevődik össze a pártok bevételeinek többsége.

2010. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
20:08 - És honnan férhetnek hozzá magánszemélyek adataihoz, akár olyanokéhoz, akik soha nem adták meg nekik?
2010. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!