Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért hibázik folyton a...

Miért hibázik folyton a Fidesz a választási kampányban?

Figyelt kérdés
Még el se kezdődött hivatalosan a kampány,de már most hatalmasat hibázott a Fidesz a "svéd nyugdíjmodell"emlegetésével ami rendkívül rosszul érintené az embereket.Mi lesz itt?,mert Kövér és Mikola még meg se szólalt...
2010. jan. 14. 20:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%
22.55: Hát nagyon félreismertél. Ugyanilyen leckét én már az MSZP-re is felmondtam itt is. Sajnos én már túl öreg vagyok és mindenkin átlátok. De ti még csak reménykedjetek! Miért ne pont most hozná el a FIDESZ pont nekünk a Kánaánt?
2010. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

"Sajnos én már túl öreg vagyok és mindenkin átlátok."


A mindenki-hülye-csak-én-vagyok-helikopter szindróma egy jellegzetes esetével állunk szemben.

2010. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mert hülyék... és igazad van, Mikola meg sem szólalt még, akinek egy óriási baklövése volt 2006-ban.
2010. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%

A Fidesz bármit mondhat, az MSZP ugyanis mindent képes kiforgatni... A nyugdíjasok riogatása az MSZP-nek egyszer már bevált, miért ne vetnék hát be újra?


Való igaz, voltak Fidesz által elkövetett kommunikációs hibák az előző kampányok alatt, és sajnos ezeket a hibákat az MSZP rendszerint mindig nagyon sikeresen ki is használta. De mára már ott tartunk, hogy hibára sincs szükség, bármit nyilatkozik a Fidesz, arról azonnal megjelenik az MSZP által átalakított verzió is. És sajnos sokan nem hallgatnak végig teljes nyilatkozatokat, csak az "összefoglalókat" olvassák el. Azokat pedig úgy vágják össze, úgy értelmezik, ahogy akarják...


Pont ez az ok, hogy a Fidesz nem rohan a programja ismertetésével... Hiszen így is van elég támadási felület az MSZP számára, így is kiforgatják minden szavukat...


A biztos győzelem kapujában (ahol az MSZP 8 éves kormányzása elég elrettentő erővel bír az emberek nagy többségének szemében ahhoz, hogy idén a Fidesznek adjanak bizalmat) akkor kockáztatják a legkevesebbet, ha ki sem nyitják a szájukat... Az MSZP-nek nincsen vesztenivalója. Hazudhat, bevethet minden mocskos eszközt. A törzsbázisuk, - akik Őszödöt is megbocsájtották nekik - az ezután sem fog elfordulni tőlük.

2010. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
meg a 20millió román akik jönnek meg stb,vannak példák lehetne sokáig soroni.
2010. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!