Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kinek a nevéhez fűződik a...

Kinek a nevéhez fűződik a diktatórikus köztársaság kialakítása Németországban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem HITLER bácsinak a nevéhez füződik de nem tuti:D
2010. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtom II.Világáború : Katonai diktátusu rendszert akartak bevezetni hitler + Himler
2010. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
"diktatórikus köztársaság" valahogy az egyik kizárja a másikat...de igaza van a válaszolóknak 1933. Hitler
2010. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Már elnézést, de pontosan mire gondolsz? Mert ilyen államberendezkedésről, hogy "diktatórikus köztársaság" még életemben nem hallottam. Mivel ilyen nem létezik. Ha pontosítasz, és leírod, hogy konkrétan mire gondoltál, akkor lehet választ adni a kérdésedre, de így megválaszolhatatlan.
2010. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi az a "diktatóriukus köztársaság"? Volt már olyan, hogy Német Birodalom, olyan is, hogy Német Szövetségi Köztársaság, és létezett Német Demokratikus Köztársaság is (meg pl. bajor tanácsköztársaság). Más nem.
2010. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi az hogy diktatórikus köztársaság?

Meg mi az hogy igaza van, meg hogy Hitler így meg úgy? Hitler aztán nagy köztársaságpárti volt, mi? ááááá....

Ember, nektek elgurult a gyógyszeretek, de ha valamelyik tanár diktálta így le, akkor annak is elgurult.....ez olyan mint a néger eszkimó, hogy lehet ilyen f.szságot mondani hogy "diktatórikus köztársaság"....pf...

Ekkora b*romságot sem hallottam mostanában

2010. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mia Fa**nak kell lehuzni a vűaszomat am tuti hog hitler de nem köztársaság hanem... HITLER vezette az a lényeg
2010. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért mert h*lyeség amit beszélsz kisfiam, azért....Hitler semmiféle köztársaságot nem vezetett, még csak névlegesen sem.

Mellesleg ez legyen a legnagyobb problémád, hogy lehúzzák a válaszodat.

Kocka.

2010. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
olvasd már el gyermekem még1 vagy talán neked 2x is elkel olvasni hogy mit irtam mondom nem hitler vezettebe a köztársaságot fiam most menj aludni mert nagyon álmos vagy...
2010. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"de nem köztársaság...hanem Hitler vezette az a lényeg"


Ez egy szép, tudományos, korrekt, hibátlan mondat igaz? A melléütésekről, stilisztikai hibákról nem is beszélve.

A beszédstílusod meg egy 13 éves cigánygyerekére hasonlít na meg ahogy vissza akarsz oltani az én szójárásommal, na az nemsemmi vicces de én jót röhögtem legalább.

Most már látom hogy nem csak kocka, hanem analfabéta kocka vagy.

2010. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!