Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok miért tagadják a...

A jobbikosok miért tagadják a holokausztot? Vagy álltalában azt hangoztatják "Nem volt az olyan vészes".

Figyelt kérdés

és hogy ezt az egészet csak a zsidók találták hogy ezzel szilárdítsák meg jelenkori hatalmukat a világ felett, mert "őket bántották, ők az áldozatok, és mindenki sajnálja őket?Ez tényleg így van vagy csak egy összeesküvés elmélet?

Minden véleményt írjatok le, jobbikosokra is kíváncsi vagyok.


2014. máj. 14. 12:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Valaki már felhozta hogy az oroszokat miért nem kóstolgatják? Ők miért haverok?
2014. máj. 14. 14:37
 12/19 Őszödi Ferenc ***** válasza:
62%
Mert nem tetszik a böszme neonáciknak, hogy jól megélünk a holodologból. Irigyek.
2014. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ferenc, úgy tudtam, hogy maga katolikus.
2014. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Őszödi Ferenc ***** válasza:
69%
A vallásomtól függetlenül nem vagyok a saját zsebem ellensége.
2014. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogy tagadják, azt mondják, hogy így 60 évvel a dolog után már nem kellene minket büntetni miatta, nem kellene a csapból is ennek folynia, nem kellene olyanoknak kártérítést fizetni akik ott sem voltak, és nem kellene CSAK a zsidókra emlékezni, hiszen ha jól sejlik néhány ember még meghalt a háborúban rajtuk kívül is. Meg persze azt is mondják, hogy szisztematikus népirtás a világban sokszor volt sok helyen, de mégis csak a zsidóságra emlékezünk ezzel kapcsolatban ami nincs rendben. Nem az, hogy rájuk emlékezünk, hanem h CSAK rájuk, miközben az egyéb népek ellen elkövetett népírtásra meghúzzuk a vállunkat, a zsidóság meg kikéri magának, hogy "dehát a miénk a nagyobb tragédia!!".


Szóval szvsz ez a gond vele. Legalább annyira undorító az, hogy most sokan hasznot akarnak húzni a holokausztból mint az, hogy megtörténhetett.

2014. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 60-at elírtam, sorry... :)
2014. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miért érdekel téged a holokauszt ??
2014. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Van jobbikos ismerősöm, ezt hallom vissza tőlük...érdekel mit gondolnak róla az emberek..
2014. máj. 17. 19:25
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

Én nem vagyok Jobbikos, nincs olyan Jobbikos ismerősöm aki nyíltan tagadná a holokausztot.


Azt viszont tudom, hogy Mo.-n vannak holokauszttagadók és ők általában szélsőjobboldaliak.


Na most aki neked ilyet mond:

"az egészet csak a zsidók találták hogy ezzel szilárdítsák meg jelenkori hatalmukat a világ felett, mert "őket bántották, ők az áldozatok, és mindenki sajnálja őket"


Az törvényt szeg. Megértem, ha az illető nem részesült semmilyen oktatásban vagy rosszul tanították neki a történelmet. De hogy lehet ilyen könnyű szerrel letagadni 6 millió ember szisztematikus legyilkolását.

Lehet mondani, amit itt már korábban leírtak, hogy a 2. vh-nak voltak egyéb áldozatai is és igen, voltak. Katonák és lebombázott civilek. De ez a borzalmas háború számlájára írható. De 6 millió ember megölése pusztán a származása alapján...

Igen, voltak máshol más korszakban is nagy népirtások. De ilyen hatalmas és kegyetlen soha.

Eredeti felvételek, rengeteg film és dokumentumfilm, könyvek és emlékhelyek.

És ennyi bizonyíték után is van aki azt mondja, ez meg se történt? Goebbels filmjein nőttek fel, vagy mi?

2014. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!