Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok miért tagadják a...

A jobbikosok miért tagadják a holokausztot? Vagy álltalában azt hangoztatják "Nem volt az olyan vészes".

Figyelt kérdés

és hogy ezt az egészet csak a zsidók találták hogy ezzel szilárdítsák meg jelenkori hatalmukat a világ felett, mert "őket bántották, ők az áldozatok, és mindenki sajnálja őket?Ez tényleg így van vagy csak egy összeesküvés elmélet?

Minden véleményt írjatok le, jobbikosokra is kíváncsi vagyok.


2014. máj. 14. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Ennyire utálják a zsidókat hogy ezzel próbálják bemocskolni őket hogy csak kitalálták az egészet.
2014. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Jobbikos vagyok. Nem tagadom a holokausztot, a nagyszüleimet Auschwitzben végezték ki. De eszembe nem jutna, hogy én ebből profitáljak, kártérítést kérjek. Nemcsak zsidók vesztették el a hozzátartozóikat a háborúban. Hitlert egyébként zsidók pénzelték, nézz utána. A dúsgazdag pénzes zsidók simán beáldozták az egyszerű zsidókat, hogy kivívják, amit el akartak érni.
2014. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
A jobboldali eszméket valló pártoknak általában nehezére esik elfogadni a tényeket, legyenek azok gazdasági adatok, történelmi tények, vagy tudományos kutatások eredményei. Én már semmin nem lepődöm meg, ha olyan emberekről van szó akik érzelmi alapon foglalnak állást fontos kérdésekben. Az amerikai konzervatívok csúcsra pörgették már a retardációt, de azért a magyar jobbnak sem kell messzire mennie a hülyeségért.
2014. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek megvan a maga sérelme. A jobbiknak Trianon. Ugy magában a jobbik nem tagadja csak nem érdekli. Már csak azért sem mert alapból nem érzi akkora nagy tragédiának mivel alapból a Horthy rendszer politikai örökösének véli magat.
2014. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tagadják, csak nem tulajdonítanak neki akkora jelentőséget.
2014. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Én mint jobbikos azt mondom, hogy amit állítasz hazugság. Érdekel minket is. Az viszont nem, hogy az emberek profitot csináljanak ebből. Már több kérdésnél említettem: nekem is több rokonom halt meg a második vh-ban. Nem zsidók voltak, katonák. Ez nem gyilkosság? Több millió embert megöletni felsőbb célokból. Most én is követeljek károsítást? Nem követelhetek.

Trianont pedig azért tartjuk fontosabbnak, mert egy egész országot megszégyeníteni, gazdaságilag tönkretenni, kiröhögni fontosabb, legalábbis az ország részeként és az ország embereként nekem fontosabb ez, mint az, hogy miért követelnek kártérítést az emberek.

2014. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Ojjé, látom a moderációt itt is összekeverik a cenzúrával :D


Egyáltalán nem tagadják a holokausztot, egyszerűen azt állítják hogy nem annyi volt az áldozata, mint amennyit a kártérítési igényekben feltüntetnek.

Oly érdekes, az oroszokat nem kóstolgatják a kommunizmus áldozatai miatt, nahátnahát hogy van ez...

2014. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lumpenproletár ***** válasza:
41%

Én úgy gondolom hogy kétféle zsidó van.


1. A"bankár-típus aki hogy finom legyek...de inkább hagyjuk.


2. Az akit a dokumentumfilmeken látni amint kiskabátban a sárgacsillaggal a kabátjukon lerongyolódva kászálódnak fel a vonatra ami viszi őket...


Namost az első tipusnak semmi vagy alig esett baja a II. világháborúban! Ugyanakkor a második típus volt az amelyik a"balhét elvitte".


Én nem vagyok zsidó...bajom sincs velük de mint minden rendes ember én is úgy érzem hogy a második típus aki senkinek sem ártott...akit könnyű volt ráncigálni mert semmilye se volt(csak a kis batyuja amit vitt a vagonra-vagy az se!)azt szemétség volt bántani.


Nem nagy dicsőség az egyébként is elesettbe belerúgni...!


Na de...


Őszintén bevallom hogy az első(a"bankár")típus az talán megérdemelte volna...bár ismétlem velük sincs bajom.


Szóval különbség van a zsidók között.


A kérdésre válaszolva...


Hogyne lett volna holokauszt!


Aki tagadja az nézzen már meg egy-két dokumentumfilmet.


Ez nem is kérdés.


A helyzet csak az hogy szerintem azokat vitték el akik senkinek sem ártottak(most is előttem van az egyik ilyen film ahol a kisgyerek üveges szemekkel szorongatja a babáját mikor száll fel a vonatra...ő ugyan kinek ártott?!)míg azoknak semmi bántódásuk nem esett akikne TALÁN kellett volna.


Ez a véleményem.

2014. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Így van.

Sőt, még a Katyn-i mészárlást is a nácik követték el, csak a fasiszták rákenték az egészet a szegény szovjetekre.

2014. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem foglakoznak úgy vele. Úgy látják van neknk saját roblémánk is. Ezzel én is egyet értek.
2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!