Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a szavazz a...

Mi a véleményetek a szavazz a jobbik ellen elnevezésű csoportról?

Figyelt kérdés

Szerintem öngólt rúgtak, ugyanis azt hangoztatják, hogy a fidesz és az mszp is oké, közös cél a Jobbik bedarálása. Viszont ezzel valójában igazolják a Jobbik által fevázolt Fidesz-Mszp nagykoalíciót.

Arra nem gondolnak a fent megnevezett csoport tagjai, hogy a jobbikkal is szimpatizáló fidesz szavazók egy része emiatt inkább a Jobbikra fog szavazni?


2014. márc. 16. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg, hatalmas! XDDDDD


http://www.youtube.com/watch?v=jXtP1excphs

2014. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim válasza:
100%
Ő nem tudom mit mondjak,olvastam itt a kommenteket látom sokan rettegnek és örülnek,hogy ezek az igazi hazafiak kiállnak a hazánkért és leleplezték a jobbik valódi arcát.K.u.r.v.a jót röhögtem!Most komolyan nézzétek meg légyszives ennek a szavazz a jobbik ellen csoportnak ezt a ne szavazz a jobbikra videóját,ahol az elkényeztetett városi gyerekek papolnak,hogy"én azért nem szavazok a jobbikra mert apukám a polgármester végig lopta a fél várost és nem szeretnénk elszámoltatást"vagy"én azért nem szavazok a jobbikra mert apuci fogorvos ő tart el nem akarok lapátot fogni a kezembe" de komolyan nézzétek légyszives abból akik nyilatkoznak ebbe a videóba hányan dolgozhatnak gyárba több műszakba?Hár persze hogy egyik se!Nézzétek meg ilyen hogy Gesztesi Károly színész meg Havas Henrik melyiknek van gondja a pénzel akarnak ennél jobbat ami nekik most van?Nem akarnak jobbat mert nekik így is jó.A szegény ember akar jobbat aki a gyárba dolgozik reggeltől estig?Hát persze hogy akar ezért megy el és a jobbikra szavazz már pedig itt sok a szegény ember és az ilyen emberek véleményét kellet volna először kikérni nem pedig a városi csírákét.Az is aki azt írta itt hogy végre valamit csinálnak a nácik ellen az is ilyen újgazdag bmw x6ossal járó kis b.u.z.i vagy kis r.i.b.a.n.c a luxus kérójába amit apuka és anyuka össze lopkodott.
2014. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Igy visszaolvasva a válaszokat, köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok a kérdésemre. Nem gondoltam volna azt, hogy ilyen népszerű lesz :)
2014. jún. 2. 04:05
 64/65 anonim ***** válasza:

Én őszintén nem nekik öszönhetem hogy megtudtam hogy a jobbik valójában milyen rasszista,zsidó cigány gyűlölő.

Így mégjobban megerősítették bennem hogy a jobbikra keljen szavaznom.Éljen Magyarország!Kitartást Vona!Hajrá Jobbik!Vesszenek a nem kívánatosak!

2016. febr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
57%

Itt láthatod kik álltak mögötte:

https://www.youtube.com/watch?v=iuD_3CVKUbY

2016. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!