Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a szavazz a...

Mi a véleményetek a szavazz a jobbik ellen elnevezésű csoportról?

Figyelt kérdés

Szerintem öngólt rúgtak, ugyanis azt hangoztatják, hogy a fidesz és az mszp is oké, közös cél a Jobbik bedarálása. Viszont ezzel valójában igazolják a Jobbik által fevázolt Fidesz-Mszp nagykoalíciót.

Arra nem gondolnak a fent megnevezett csoport tagjai, hogy a jobbikkal is szimpatizáló fidesz szavazók egy része emiatt inkább a Jobbikra fog szavazni?


2014. márc. 16. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 magyarember112 válasza:
55%
Szerintem egy bátor csoport, aki ki mer állni az alapvető értékek mellett, és nem dől be a jobbik hízelkedő kampányának.
2014. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 Kovács Béla1111 válasza:
35%
szerintem bazi hasznos, most tényleg. ne akarjunk már hülyét csinálni az országunkból. ha a jobbik itt komoly párt lehetne, ország világ rajtunk röhögne
2014. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim válasza:
54%
Még csak kettő napja van ez a csoport és már most több mint hét és fél ezer követője van. lehet látni hogy csak informálják az embereket és nem akarnak provokálni. A lényeg hogy ne kerüljön be egy nem demokratikus párt a parlamentbe.
2014. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim válasza:
57%
Szerintem ügyesek, és hát rohamosan jönnek nekik a LIKEok. A lényeg, hogy a Jobbik szívha meg :). Nem kell nekünk Magyarországra egy olyan párt amelyik nyíltan nem demokratikus rendszert támogat
2014. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim válasza:
41%
Én csak gratulálni tudok nekik de komolyan... Szánalmas. Nem az, hogy a Jobbik ellen vannak, hanem az, hogy egy Nemzeti Ünnepen, egy ünnepségen felveszik a kis pólójukat, és úgy mennek ki a rendezvényre. Az, hogy valaki ennyire nevetséges legyen, nem gondoltam volna... És ők élnek itt? Ők nevezik magukat magyarnak?
2014. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 gyakranválaszoló válasza:
43%
Én örülök a kezdeményezésnek! Több ilyen hazafira van most szüksége magyarországnak.
2014. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim válasza:
56%
Nagyon helyes, hogy valaki felhívta a passzív otthonmaradás veszélyére a figyelmet. Sokan vannak, akiknek a 2 nagypártból elegük van, de a jobbiknak nem ismerik az igazi arcát. egyetértek a mozgalommal. ne a nevető harmadik kerüljön fölénybe. a Jobbik sajnos nem a magyar szebb jövőt szolgálja, hanem a gyűlöletet.
2014. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
32%
Szomorú...Nem, inkább szánalmas.
2014. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 szívesen_válaszolok válasza:
44%
Jó dolog látni, hogy ennyi fiatal felvállalja hogy semmi keresnivalója a magyar parlamentben egy nem demokrata pártnak.
2014. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 Ms Emma válasza:
40%
Pár napja láttam Facebook-on. Szerintem tök jó, hogy bevállalják ezt és felfedik a Jobbik igazi arcát, amit most a párt próbál elrejteni a cuki kampányukkal.
2014. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!