Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a szavazz a...

Mi a véleményetek a szavazz a jobbik ellen elnevezésű csoportról?

Figyelt kérdés

Szerintem öngólt rúgtak, ugyanis azt hangoztatják, hogy a fidesz és az mszp is oké, közös cél a Jobbik bedarálása. Viszont ezzel valójában igazolják a Jobbik által fevázolt Fidesz-Mszp nagykoalíciót.

Arra nem gondolnak a fent megnevezett csoport tagjai, hogy a jobbikkal is szimpatizáló fidesz szavazók egy része emiatt inkább a Jobbikra fog szavazni?


2014. márc. 16. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 fenyes gyozo válasza:
62%

Nem azt hangoztatják, hogy az Mszp vagy a Fidesz maradéktalanul rendben van, hanem azt, hogy a Jobbik vállalhatatlan...

Véleményem szerint túlhaladta az ügy, azt a szintet, hogy agyonhallgathatjuk a Jobbik térnyerését (ami minden bizonnyal annak eredménye, hogy bizonyos kérdésekre nem ad választ mást csak ők)

A többséggel megutáltatták a politikát, és ezért főként a vidéki tömegek nem fektetnek kellő energiát a tájékozódásba, így számukra a Jobbik, csupán egy a több közül, akinek még nem volt alkalma bizonyítani, sajnos emiatt dőlnek be a "cuki- kampánynak" és adnak bizalmat nekik!

2014. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
38%
MELEGEK!
2014. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
26%

"Pár napja láttam Facebook-on. Szerintem tök jó, hogy bevállalják ezt és felfedik a Jobbik igazi arcát, amit most a párt próbál elrejteni a cuki kampányukkal."


Mégis mit fednek fel? :D Mi az igazi arca? Semmi mást nem csináltak, csak nevetségesen póoltak pár kép erejéig az idióta hólapátjaikkal; biztos azt hitték ezek a barmok, hogy havazni fog. De most, hogy megtörtént a nagy leleplezés, mi lesz a következő lépés? :) Kíváncsian várjuk, had nevessünk ezeken a kicsinyességeken.

2014. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim válasza:
22%

Itt egy darab, a csoportot ellenző kommentelő sem tudott elfogadható érvet mondani ellenük. Ők legalább kimennek és tesznek valamit a jövőjükért! Megmutatják magukat, és kimondják, hogy a Jobbik egy kis neonáci párt, ami ennek az országnak a romlására lenne, ha hatalomra kerülnének.

Azt hiszitek ezek a Jobbikosok igazi magyarok? Ezek csak gyűlölködni szeretnek, ha szeretnék Magyarországot, azokat is szeretnék akik benne élnek!!!

2014. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
67%

Ti vagytok azok, akik nem tudtok egy értelmes érvet felhozni amellett, hogy miért harsogjátok a náci szót a Jobbik mellé, és miért gondoljátok, hogy nem demokrata a párt. Én ezt a kérdést feltettem, de akkor csak kussoltatok. Igen, ezek vagytok: ha gyűlölködni kell, akkor az első sorban vagytok, és bőszen teszitek, amit parancsba kaptok, de ha értelmesen meg kéne indokolni, hogy azt miért teszitek, akkor csak hebegtek-habogtok.

Nevetséges, ostoba társaság!

2014. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
75%

Emberek, gondolkodjatok már egy kicsit. Az elmúlt 12 évben ugyanolyan szar a helyzet az országban. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak olyanokra, hogy fényes nappal kirabolnak az utcán, a bolti tej sz@r, csapni való import gyümölcsöt eszünk, Budapest mocskos, büdös, csak a piáldák vannak mindenhol. Egy kva függönyt nem tudok venni a városban, mert bezárt az összes normális méteráru bolt. A tömegközlekedés irreálisan drága ahhoz képest, hogy a buszokon más mocskába kell beleülni.


Az elmúlt éveknek látjuk, mennyi volt az eredménye. Ennél bénább már senki nem lehet, de amíg nem adunk esélyt másoknak, nem tudjuk meg, ők hogyan kormányoznának. Ennyi.


2x, 3x megiszod ugyanazt a vacak üdítőt, amit ismersz vagy kipróbálsz egy másik márkát? Max. ugyanolyan vacak az is, de mi van, ha jobb?

2014. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim válasza:
37%

25: honnan vesszük, hogy nem demokrata párt a Jobbik? nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=HM8aAaPdU8Q

én nagyon örülök ennek a kis csoportnak, remélem, egyre nagyobb lesz, mert végre van valaki, aki nem lázít, mégis informál! szurkolok nekik!

2014. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 Kiss Réka85 válasza:
21%
Végre vannak olyan fiatalok, akik kiállnak a jobbik gyűlöletkeltése ellen! Szégyen, hogy egyáltalán létezhet egy ilyen náci párt hazánkban!
2014. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
65%

Szebb jövőt!

Nyerjen a Jobbik!

2014. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
69%

Úgy látom az összes "csoporttag" itt osztja az "észt" és rettegnek. :)


Én nem azért fogok nem szavazni a jobbikra (és a többire sem) mert ilyen szektatagok tüntiznek, meg itt rettegtek.

2014. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!