Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ennek a Mesterházynak van...

Ennek a Mesterházynak van valami esélye Orbán ellen?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez a Mesterházy, már most kever össze-vissza, és nekem ránézésre félig cigány félig zsidó ember jutott róla eszembe.
2009. dec. 6. 18:43
1 2
 11/15 bumbi02 ***** válasza:

nekem szimpatikus arcra, mert fiatal..legalábbis orbánhoz képest fiatal:) orbánnak lesz most 4 éve aztán majd utána nem választják a fideszt az emberek szerintem, mert rájönnek h nem lesz mindenkinek pénzosztás a piacon meg nem lesz kolbászból a kerités ....válságkezelésben OV se tud mást tenni mint az mszp, megszoritások...

amugy meg h félig cigány félig zsidónak néz ki... cigányok és zsidók közt is vannak rendes emberek nem is egyet ismerek közülök... és hát igen, nézz rá Orbán Viktorra mielőtt vkire azt irod h félcigány:)

2009. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Semmi esélye sincs.

Nincs az egész magyar politikában egy olyan ember, akire nyugodt szívvel szavaznék. Korrupt, pénzéhes, undorító, ingyenélő, mellébeszélő állatok. Nem a Parlamentben a helyük hanem az állatkertben kellene mutogatni őket.

Ez a tömény véleményem a magyar politikusokról, remélem, legalább egyikőjük elolvassa véleményem.:)

2009. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bumbi02 ***** válasza:
az utóbbinak igazat adok, hogy nincs egyse akire lehetne szavazni...
2009. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úgy kell szavaznunk, hogy semmi esélye se legyen. Csak vissza kell tekinteni a 8 évvel ezelőtti Magyarországra és a mostanira. Egyértelmű.
2010. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs,mert a Mesterházy a hazaáruló oldalon áll.
2010. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!