Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egyszer már megkérdeztem,...

Egyszer már megkérdeztem, most újra. Mekkora az esélye a JOBBIKnak sztetek?

Figyelt kérdés

én reménykedem benne hogy megnyerik, bár sztem nagyon nagyon szoros lesz. kiváncsi vagyok mit gondoltok erről.

SZEBB JÖVŐT.


2010. márc. 15. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Háromféle forgatókönyvvel lehet számolni.

1: ( jobbiknak a legjobb) valahogy megkétszerezte egy év alatt a támogatottságát, és alacsony lesz a részvétel. Ennek a forgatókönyvnek van a legkisebb esélye, mert kétszeresre duzzasztani egy év alatt egy tábort kb lehetetlen. Ilyen helyzetben 15-18 százalékot kaphat.

2: ( a reális, én ezt tartom esélyesnek) átlagos részvétel, kicsit nőtt a tábor, 8-15 százalék.

3 ( a legrosszabb a jobbiknak) a hátralévő egy hónap alatt durva propagandahadjárat, a bizonytalanok arra jutnak, hogy inkább a jobbközép, mint a radikálisok, a jobbik 5-8 százalékot ér el.

A 30-40 százalékos eredmény valami hiperoptimista pártpropaganda: azért, mert vidéken, kis falvakban népszerű, még nem fog választást nyerni.

2010. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én jobbikos vagyok de már elnézést, mi a francnak kérdezted meg megint? Nem lesz több szavazó ha felteszed többször a kérdést. Vagy ennyire unatkozol?
2010. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyeri meg, még pedig azért mert már az emberek többsége látja, hogy semmi mást nem tud csinálni mit beszélni. Na azt meg kell hagyni nagyon jól. Ahhoz tényleg ért. Csak a balt támadja, így ne úgy ne miért. De hogy magától javasolna valami értelmeset az nem. És igen, szerintem megint majd beindul a Fidesznek az utcapolitika, na ehhez nagyon ért, durva kampányba fog kezdeni.
2010. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10-13% körül várom a Jobbikot.
2010. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A GyK szabályzata alapján ugyanazt ugyanaz nem kérdezheti meg kétszer. Ha Jobbikosként képtelen vagy egy egyszerű szabályt megtartani, akkor felmerül bennem a bort iszik és vizet prédikál tipikus esete, hiszen a jobbikos stílus azt mondja, hogy mindent szabályosan, hivatalosan, elszámoltatások közepette...

Mi van, hogyha majd a nagy elszámoltatásokban is egy jobbikos épp csak "áttekint" egy szabály felett, ha "túlnéz" rajta...


A Jobbik szereplése a választásokon nem az itt hangoztatott harminc százalék körül fog mozogni, sokkal inkább a 10% környékén várható.

2010. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semennyi (annyi, amennyit a "remény hal meg utoljára" mondás tartalmaz). De ha azt hangoztatnák úton-útfélen, hogy "úgysem nyerünk, és egyébként is csak másodikak akarunk lenni", akkor senki nem szavazna rájuk, így kénytelenek ébren tartani a győzelem reményének lángját.
2010. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De csodálkoztam volna ha nem jobbikos kérdezi
2010. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszer már megkérdezted, szerinted mi változott azóta? A moderátorok szerint nem szegtél szabályt, mert nem lehet jelenteni a kérdésedet, pedig te magad írtad, hogy egyszer már megkérdezted, annak ellenére, hogy ez egyértelműen az oldal szabályzataiba ütközik. Mi lenne, ha mással foglalkoznál, mondjuk megnéznél egy jó filmet? Tudom, kampányidőszak van, és ki kell használni az időt, de mire jó ez neked? A többi párt is természetesen ugyanezt fogja csinálni, úgyhogy én már tudom, hogy hamarosan tele lesz a GYK politika kategóriája ilyen jellegű kérdésekkel és nem is lesz más, unalmas lesz, undorító lesz, tele lesz vádaskodással, egymás torkának ugrálással (még jó, hogy köztetek az internet, különben vér folyna).
2010. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
2010. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

30% a reális


10-15 ugyan már EP választáson volt annyi


szebb jövőt!

2010. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!