Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ez lesz az MSZP kampánya a...

Galamb András kérdése:

Ha ez lesz az MSZP kampánya a stadion meg az atomerőmű építése akkor ez igen silány kampánya lesz vagy van más is ki, hogy gondolja?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 23:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
De okos vagy Bíró uram! Vagy csak annak hiszed magad?
2014. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha hallgattál volna,bölcsnek gondoltalak volna,de mivelhogy szóltál.....
2014. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Dettó. Így hát mindketten hülyék maradtunk.
2014. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Eljössz velem bolondnak?
2014. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Annak nem. Persze sörözni szívesen elmegyek sok emberrel,de fideszes vagy jobbikos kivétel.
2014. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Annak nem."

Menj egyedül

2014. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Rajtunk kívül is van bolond,de legalább nem fideszes vagy jobbikos. Sörözni velük fogok és nem egyedül!
2014. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ugye nem akartad észrevenni,hogy nem a sörözésről van szó,hanem ha bolond vagy akkor menj egyedül.


Mégiscsak nagy bolond az aki attól vár jó utat,aki nagy kátyúba vitte a szekeret. vagyis akik az 5 Gonoszra szavaznak.

2014. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tökéletesen értettem,hogy nem a sörözésre gondoltál. Te viszont csak egy birkát kövess,de azt nagyon ám! Ő legalább nem viszi az országot rossz irányba,mint ahogy ezt tapasztaljuk is.
2014. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az viszi az országot rossz irányba aki felvállalja a szerencsétlenül jártak baját,amit mások okoztak nekik felelőtlenségükkel..?! - vörös iszap károsultjainak megsegítése. - Gondolod,hogy az mszp korm.is olyan aktívan segített volna rajtuk,mint a mostaniak tették...?!

Gondolod,hogy segített volna a devizahiteleseken,akik a bajt tudatosan okozták...?!

Nem szeretek sokat írni,,de ha még maradt benned őszinte gondolat,nem is kell,hiszen talán itt élsz te is

Sokan,és én is azért szavaztunk a FIDESZ-...-re,mert az előző nagyon gyűlöletes volt.

Nem hivatkozok különböző hírcsatornákra,csupán az 5 gonosz szavaira... Különösképpen Bajnaiéra Az általuk elkövetett aljasságukat,mint sarat dobálják a mostani kormányra. amikor ekkora hazugságokat hallok tőlük,kinyílik a zsebemben a bicska,pedig nincs is benne.

Már arra gondoltam,ha ezeket visszahozzák a szavazók,megátkozom az országot,pedig szeretem.

Aztán gondoltam: semmi szükség rá,megteszik helyettem ezt a nagy rosszat,elkövetőik.

2014. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!