Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem túlzás egy kicsit Debrecen...

Nem túlzás egy kicsit Debrecennek 10 milliárd ft-ot megszavazni stadion építésére?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Kósa Lajos a polgármester, de ilyen nehéz gazdasági helyzetben pofátlanságnak tartom ezt a felelőtlen kiadást.
2010. dec. 19. 07:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%

Én ezt támogatom,szükség van ott egy korszerű stadionra.

Szégyen hogy nemzetközi meccseit a fővárosban kell rendeznie.

2010. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

10 milliárd az bagatel. Az előttem szóló kifejtette.

Ha ott Magyarország legjobb csapata, akkor legyen ott egy kórszerű stadion. Akár fedett légkondicionált.

Amúgy meg nem kell félnetek pestiek, mert lesz átcsoportosítgatás rendesen. Az a 10 milliárd effektíve 5 se lesz mire kiírják a pályázatot.

"Z"

2010. dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

És egy ilyen hatalmas építkezés sok munkaerőt kíván (remélem nem olyan lesz mint az autópálya híd, hogy a munkások nem kaptak semmit, de Kósa belebukna ebbe).

A lényeg legyenek csak beruházások.

"Z"

2010. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
én erre nem adok egy fillért se. nem új sztori, mióta előjöttek ezzel, én átlényegültem adócsalóvá, ha börtönbe zárnak, az se érdekel. oldják meg a nyugdíjpénzből. (meg fogják)
2010. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Ideje volt már itt is építeni valamit nem csak pesten. Nem sok az a 10 milliárd. Metrót mióta építete is már Demszki hány milliárdot is költötek már rá? Ilyen kérdést kéne inkább feltenni
2010. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Tűlzás és szégyen. Közben meg más vonalon abszolút pitiánerek. Nem zavarja őket, hogy évente több száz ember megfagy, ott van a szegénység, a nyomorúság. Ja és most zárják be például a Roma Antidiszkriminációs Hálózatot, ami ingyenes segítséget nyújtott a rászorultaknak.
2010. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Uccsó!

Ilyen a kapitalizmus.

Akiben nincs versenyszellem, az lesodródik a társadalom peremére és megdöglik.

Szégyen, de ez van.

"Z"

2010. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Lennének fontosabb dolgok is, amikre ki lehetne adni azt a pénzt (nem is tudom, például adósságcsökkentésre, vagy a devizahitelesek megsegítésére...).

Én budapesti vagyok születésem óta, NEM JÁROK MECCSEKRE, a többi stadion se hat meg túlságosan, nem végezhetek nehéz fizikai munkát, úgyhogy nekem ez nem fog munkát teremteni, szerencsére hitelem még nincs, de saját otthonom se 26 évesen, a szüleimmel élek.

2010. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem bizony!

Meg kell köszönni Kósa elvtársuknak az nagyarányú részvételt a párturalom kialakításában.


Az elvtársaknak hálául semmi sem túlzás.

Majd Hódmezővásárhely is kap (pl. az Emlékpont bővítésre) Lázár elvtárs helytállásáért hálapénzt. Meg a többi is.

2010. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%

11:47

Stadion építéshez rengeteg adminisztráció szükséges.

tervezés, könyvelés, anyagnyilvántartás, pályázatkezelés, ügyvédi munkák.

Az nem nehéz fizikai munka.

ERGO: te is csinálhatnád. Most azért ne fejlődjön az ország, mert jó páran felelőtlen hiteleket vettek fel, vagy lusták voltak tanulni????????


Ébresztő! 2010 van, nem 1975!!!!

2010. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!